Piątek, 5.06.2020, Imieniny: Kira, Bonifacy, Waleria
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (16)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +7
  ~ Taki naród .
  Niedziela, 02.04

  Za kościołem św . Rodziny na Zwadzie , przed obiadkiem lub zaraz po.. w plebani. Bezdomni i nie tylko... non stop załatwiają swoje potrzeby fizjologiczne na obiektach z Budżetu Obywatelskiego . Ale co tam , jak za płotem proboszcza jest wysypisko śmieci a teren miejski . to tylko tam jeszcze nasr .... gdzie służby miejskie ??

 2. 2
  +5
  ~ doradzę
  Niedziela, 02.04

  Może ....udostępni im swoją toaletę bo publicznych bezpłatnych jest jak na lekarstwo. Można by też udostępnić tym ludziom łażnie i środki higieny gdzie mogliby od czasu do czasu doprowadzić się do porządku. To są znikome środki np w porównaniu z pieniędzmi pompowanymi w elbląskie NGO z czego nie ma żadnego pożytku.

 3. 3
  +2
  ~ Marian
  Niedziela, 02.04

  A pamiętacie taką osobistość co przyjechał w towarzystwie prezesa, i lał Nam na trawniki. Dlaczego czepiać się meneli i kto to jest? bardzo często właśnie, tak jak niektórzy piszą "menele" potrafią zachować się kulturalnie.Za nie właściwe zachowanie karać po prostu wszystkich, aż nauczą się kultury. Pozdrawiam nie meneli.

 4. 4
  0
  ~ Marian
  Niedziela, 02.04

  No ale mój komentarz zginął, takie były fakty ja nic nie kłamię.

 5. 5
  --2
  ~ Obserwator
  Niedziela, 02.04

  O to człowiek, który w zachowaniu upodabnia się do zwierzęcia. I tak przebiega, tylko w drugą stronę, przekształcanie się człowieka w małpę człekokształtną. Rzekł by Darwin.

 6. 6
  0
  ~ Polak.
  Poniedziałek, 03.04

  z jednej strony wstrętne ale z drugiej strony czy kupy psów na chodnikach i trawnikach nie są równie wstrętne? a jakoś nie widzę tutaj artykułów o tym jak to psy sr..ją na chodniki i trawniki, a koty w piaskownicach dla dzieci

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.