Wtorek, 16.07.2024, Imieniny: Maria, Stefan, Eustachy
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (17)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +7
  ~ Taki naród .
  Niedziela, 02.04

  Za kościołem św . Rodziny na Zwadzie , przed obiadkiem lub zaraz po.. w plebani. Bezdomni i nie tylko... non stop załatwiają swoje potrzeby fizjologiczne na obiektach z Budżetu Obywatelskiego . Ale co tam , jak za płotem proboszcza jest wysypisko śmieci a teren miejski . to tylko tam jeszcze nasr .... gdzie służby miejskie ??

 2. 2
  +5
  ~ doradzę
  Niedziela, 02.04

  Może ....udostępni im swoją toaletę bo publicznych bezpłatnych jest jak na lekarstwo. Można by też udostępnić tym ludziom łażnie i środki higieny gdzie mogliby od czasu do czasu doprowadzić się do porządku. To są znikome środki np w porównaniu z pieniędzmi pompowanymi w elbląskie NGO z czego nie ma żadnego pożytku.

 3. 3
  +2
  ~ Marian
  Niedziela, 02.04

  A pamiętacie taką osobistość co przyjechał w towarzystwie prezesa, i lał Nam na trawniki. Dlaczego czepiać się meneli i kto to jest? bardzo często właśnie, tak jak niektórzy piszą "menele" potrafią zachować się kulturalnie.Za nie właściwe zachowanie karać po prostu wszystkich, aż nauczą się kultury. Pozdrawiam nie meneli.

 4. 4
  0
  ~ Marian
  Niedziela, 02.04

  No ale mój komentarz zginął, takie były fakty ja nic nie kłamię.

 5. 5
  --2
  ~ Obserwator
  Niedziela, 02.04

  O to człowiek, który w zachowaniu upodabnia się do zwierzęcia. I tak przebiega, tylko w drugą stronę, przekształcanie się człowieka w małpę człekokształtną. Rzekł by Darwin.

 6. 6
  0
  ~ Polak.
  Poniedziałek, 03.04

  z jednej strony wstrętne ale z drugiej strony czy kupy psów na chodnikach i trawnikach nie są równie wstrętne? a jakoś nie widzę tutaj artykułów o tym jak to psy sr..ją na chodniki i trawniki, a koty w piaskownicach dla dzieci

 7. 7
  0
  ~ Dawid Mat
  Środa, 31.08

  Bogaty to nawet wysrać w windzie się może, a biedy za to pujdzie siedzieć. Bogatego za to pałami nie zlejesz, bo stac go na kare. Biedny dostanie tak pałami, że będzie cały fioletowy. Taka jest różnica. Wiadomo, żę jest to zniewaga innych, gdy dokonuje się takiego czynu, ale kto bogatemu zabroni. Bezdomnych owszem lać pałami jak tak robią. Bogaty, może sobie pozwolić na to. To jest ta różnica.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0502460002899