Tobi po raz pierwszy trafił do schroniska w styczniu 2020 roku jako mniej więcej 2-miesięczny szczeniak - był zaniedbany i... »
UM nie walczy z żadnym hejterstwem, tylko daje zarobić zaprzyjaźnionym mediom.
jaka walka z hejtem to zwykla cenzura i zakladanie kaganca niech ktos sprobuje skrytykowac prezydenta i wszystkich urzednikow to od razu bedzie hejterem i bedzie sie go scigac i o to chodzi komentarze musza byc politycznie POPRAWNE
Copyright © 2004-2026 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.
UM nie walczy z żadnym hejterstwem, tylko daje zarobić zaprzyjaźnionym mediom.
jaka walka z hejtem to zwykla cenzura i zakladanie kaganca niech ktos sprobuje skrytykowac prezydenta i wszystkich urzednikow to od razu bedzie hejterem i bedzie sie go scigac i o to chodzi komentarze musza byc politycznie POPRAWNE