Niedziela, 21.07.2024, Imieniny: Andrzej, Wiktor, Daniel
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (52)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +13
  ~ elblazanin
  Środa, 14.12

  Pogubiłem się, czego bronią Ci obroncy demokracji z panem Wcisłą na czele? A gdzie Ci państwo byli w 1981 roku? To jakies jaja. Panstwu juz podziekujemy. Wasza demokracje te ludowa juz przezylem.

 2. 2
  +10
  ~ kako
  Środa, 14.12

  Nie nawidzisz pisuarów to lej w spodnie baranie.

 3. 3
  --11
  ~ konik
  Środa, 14.12

  Jestem bardzo szczęśliwą osobą.Bo nie mam wśród znajomych ani bliskich żadnych elblongów, chorych z nienawiści prymitywnych pseudokatolików. Brawo Elbląg!

 4. 4
  --10
  ~ Elblążanin
  Środa, 14.12

  Ty - stopkod - sam jesteś idioto darmozjadem - ziejesz jadem do KOD, PO i Nowoczesnej

 5. 5
  +11
  ~ producent bezpiecznej odzieży
  Środa, 14.12

  podjąłem decyzję uruchamiam fabrykę kaftanów bezpieczeństwa - będzie duży popyt w najbliższych latach

 6. 6
  +13
  ~ tolo
  Środa, 14.12

  ...pod pomnikiem ofiar Grudnia 70, manifestują ich oprawcy, przechodziłem i zrobiło mi się przykro, znałem ofiarę z Elbląga (Zbyszka Godlewskiego razem pracowaliśmy w Gdyni).

 7. 7
  +8
  ~ Obserwator
  Środa, 14.12

  Przez takich demonstrantów Pan Putin oraz złączone lewactwo z całej Europy zaciera z radości ręce. Może powiedzieć i pokazać swym rodakom jaki "teror" panuje w Polsce. Za rządów PiS. Polska to dziwny kraj. Jak ktoś chce ją naprawić, to zawsze znajdują się głupki, którym to się nie podoba. Przywykli oni do ciepłego błota za rządów PO i PSL i kwiczą, gdy ktoś to błoto chce posprzątać. Psychiatrzy mają na to zjawisko pewne określenie. Jak ktoś widzi rzeczywistość inaczej niż ona rzeczywiście wygląda.

 8. 8
  +8
  ~ Polak
  Środa, 14.12

  Ludzie opamiętajcie się!!! Jak widać doskonale działa stare powiedzenie "Dziel i rządź". Niech ludzie skaczą sobie do gardeł, a jedni i drudzy przy korycie na zmianę. A społeczeństwo i tak wydoimy. Wmawiają nam, że są inni a tak naprawdę nic ich nie różni!!! Także nie dajmy się manipulować. Jak można takie daty w historii Polski wykorzystywać do własnych celów politycznych wstyd i hańba!!! Obudź się Polsko!!!

 9. 9
  +15
  ~ antykolesiostwu
  Środa, 14.12

  Panie Wcisła jest pan zakłamanym osobnikiem pamięta jak pan z panią Gelert broniliście skompromitowanego byłego prezesa EPEC-u zresztą waszego kolegę partyjnego? Przez 8 lat nieudolnych rządów PO narobiliście strasznego GNOJU a teraz śmiecie jeszcze siać ferment?! POszli WON szKODniki!

 10. 10
  +3
  ~ AntyAnty
  Środa, 14.12

  Manipulacja narodu trwa nadal. A władzom to na rękę. Podzielone społeczeństwo, skaczące sobie do gardła, dla rządzących to bardzo dobrze. Naród zamiast się zjednoczyć i przegnać wszystkich, bez wyjątku, zdrajców (czyt. wszystkie partie polityczne),to się bierze za łby. Póki masa się nie obudzi, to nadal będziemy dymani, ku uciesze rządzących.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.96070599555969