Środa, 28.07.2021, Imieniny: Julia, Natalia, Aureliusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (25)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +23
  ~ J.S.
  Wtorek, 09.08

  A GDZIE JEST POSEŁ KRASULSKI!!!!!!! JAK WYBORY TO AKTYWNY ,A TERAZ GĘBĘ ZAMKNĄŁ!!!! SIEDZI ZA PLECAMI KACZYŃSKIEGO - NIECH MU COŚ PODPOWIE NA UCHO ,CHYBA , ŻE MU NIE ZALEŻY NA WYBORCACH. KRASULSKI DO DZIEŁA!!!!!!!!!

 2. 2
  --19
  ~ su
  Wtorek, 09.08

  I gitara.Niech najpierw zwróca wrak.

 3. 3
  +10
  ~ Maruda z PRL
  Wtorek, 09.08

  Dlaczego to pokazujecie Państwo Posła Wilka?Wszak on nic nie może,bo to jego partia czyli-PiS-zamknął nam granicę z Federacją Rosji,czyli z Obwodem Kaliningrackim.Brawo Panie Prezydencie Wróblewski,niech Pan działa.

 4. 4
  +7
  ~ szokower
  Wtorek, 09.08

  MRG to nie żadna szandsa na zarobek tylko ułatwienie dla normalnych ludzi aby mogli normalnie życ po sasiedzku, w cebulowym kraju MRG obsiadły bandy przemytników i cwaniaczków, kórzy zniszczyli cały ten pomysł, teraz jakis polityk opowiad piefdoły , że ludzie noie moga zarabiac? no to jak nie moga szmglować paliwa to może im je przewozic cysterna po preferowanych cenach i rozlewać w Polsce?

 5. 5
  +15
  ~ klik
  Wtorek, 09.08

  A to dobre p. Wilk składa interpelację do samego siebie? A co na to p. Krasulski bo on najbliżej chyba siedzi szefa PiSemonów?

 6. 6
  +5
  ~ obserwator777
  Wtorek, 09.08

  MRG nie był potrzebny przemytnikom,jak niektórzy tu piszą,ani zindoktrynowanym szpiegom Putina.MRG był potrzebny po to,żebyśmy się lepiej poznali z naszymi sąsiadami zza miedzy.I żeby wszyscy zobaczyli,że my i oni jesteśmy tacy sami,tylko mówimy w innym języku.

 7. 7
  +2
  ~ ofelia
  Wtorek, 09.08

  To chyba jakieś nieporozumienie, bo z moich obserwacji wynika, że z kontaktów klientów z obwodu kaliningradzkiego najbardziej korzystali właściciele marketów, którymi, jak wszystkim wiadomo, nie są przecież Polacy. Więc o co ,,walczą" nasi ,,dzielni działacze co to zawsze dla dobra elblążan" na czele z prezydentem? No chyba że w interesie ,, turystów z kanistrami", ale to przecież nie ,,ta półka" ...

 8. 8
  +7
  ~ pampi - ZAWADA
  Środa, 10.08

  Jak w sprawach miasta to Pan poseł Wilk to nie pytany ma dużo do powiedzenia , nie koniecznie nam temat . A jak koledzy z partii spychają warmińsko - mazurskie swoimi działaniami w jeszcze większą zapaść gospodarczą, to nic nie może . Bo, ma słabą pozycję polityczną w swej partii , taka prawda . Nie ma sensu wybierać takich osób do parlamentu . Handel to czysty zysk ....nie jeden kraj z tego się utrzymuje i to zupełnie na wysokim poziomie .

 9. 9
  +3
  ~ turban
  Środa, 10.08

  teraz psioczycie a pewnie polowa z was na pis glosowala haha zapamietajcie sobie barany ze nigdy pod zadnym pozorem nie glosuje sie na tych co juz kiedys byli przy korycie! nigdy! bo z jakiegos powodu zostali od koryta odsunieci. a wy idziecie na wybory i glosujecie na dwie sitwy ktore podsuwaja wam w TV . mowia wam ze tylko pis i po ma szanse. a wy idziecie i glosujecie bez zastanowienia.. a teraz wam jeszcze podsuwaja nowoczesna(to zamiast PO bo PO juz nie ma)zal mi was gamonie.

 10. 10
  --7
  ~ swojak
  Środa, 10.08

  KTO ZA WSZELKA CENE CHCE PRZYWROCENIA MAEGO RUCHU GRANICZNEGO TO WPIERW SPRAWDZIC STAN UZEBIENIA I WYLECZYC NASTPNIE CODZIENNIE ODKAZAC CO NAJMIEJ DO MOMENTU CALOWANIA ( JESLI SIE ZGODZI ) W NIE UMYTA DUPE CARA PUTINA I TO MESZERUJAC DO NIEGO OD WASZYCH CHAT NA KOLANACH ODZIANI W WOR PO KARTOFLACH Z DZIURA NA LEB A NA POWROZIE U SZYJI TABLICA Z NAPISEM JA POLACZEK - PLACZEK BLAGAM WAS PANIE NJWYZSZY WPUSZCZJ MIE CZESTO O SIEBIE PO TWOJE TANIE EKSTRA PALIWO , PO TWOJE EKSTRA FAJKI I PO TWOJA EXTRA WODKE - CZYZ NIE ALEZY CI PANIE ABY SILNIKI W NASZYCH POJAZDACH , NASZE PLOCA I NASZE ZOLADKI W EKSTRA SZYBKIM CZASIE POSZLY N ZLOM

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.