Piątek, 30.09.2022, Imieniny: Wera, Zofia, Honoriusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (46)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +27
  ~ Obserwator
  Niedziela, 28.02

  Ciekawe czy KODowcy nie zapomnieli wziąć sztandarów PZPR i transparentów z podobizną Stalina Bieruta i Dzierżyńskiego ?? , o Bolka nie pytam bo tego na 100% mają.

 2. 2
  +21
  ~ kazik
  Niedziela, 28.02

  Tak my naród , ale nie naród kapusiów .Co za barany mieszaja polski naród z kłamcami i kapusiami .

 3. 3
  +10
  ~ KOD bez PO
  Niedziela, 28.02

  Ludzie oderwijcie się od tych k.... politycznych z PO i PIS, one was tylko dzielą i rozgrywają. Protestujcie tam gdzie, warto osiągnięciem Polaków nie jest Wałęsa, tylko 10 mln ruch z 80 roku. Celem była solidarność społeczna skierowana przeciwko sk....ałej aroganckiej władzy - niestety nic się nie zmieniło z wyjątkiem formy zniewolenia na dużo bardziej upokarzającą.

 4. 4
  --16
  ~ powiec
  Niedziela, 28.02

  Te "obserwator" KOD nie mają sztandarów PZPR bo wszyscy członkowie PZPR ze sztandarami są teraz w PISie!;) Co jest akurat zrozumiałe bo PIS to narodowo-socjalistyczna pseudokatolicka sekta, która działa i zachowuje się jak ruska agentura w Polsce!;)

 5. 5
  +16
  ~ Wader11
  Niedziela, 28.02

  KOD Komitet Obrony Dobrobytu własnego i takich Bolków i ich pracodawców z SB w latach PRL. a tak docelowo to Komitet Obrony Du..y własnej do której naród i PIS się dobiera Tak Trzymać. Nie odpuszczać aby Polska była Polską dla wszystkich rodaków anie tylko dla KOD-u.

 6. 6
  +15
  ~ informacja
  Niedziela, 28.02

  cała Polska śpiewa z Nami w-ać z kapusiami

 7. 7
  +9
  ~ O kapusiach
  Niedziela, 28.02

  Który skrzywdziłeś człowieka prostego Śmiechem nad krzywdą jego wybuchając Nie bądź bezpieczny. Poeta pamięta Możesz go zabić – narodzi się nowy. Spisane będą czyny i rozmowy.

 8. 8
  +7
  ~ nn
  Niedziela, 28.02

  Stary gł... ***zie....l który kapował na kolegów za pieniądze nie jest problemem Polski. Problemy to bezrobocie, bezdomność nędza wielu obywateli, rozwarstwienie i niesprawiedliwosć społeczna, nierówność wobec prawa, korupcja, nepotyzm, podporządkowanie obcemu kapitałowi.

 9. 9
  +16
  ~ eWA .....................
  Niedziela, 28.02

  KOD - KOMITET - OBRONY - DONOSICIELA lecha wałęsy , PYTAM CZY ALIMENCIARZ - mateusz kijowski KTÓRY NIE PŁACI ALIMENTÓW NA SWOJE DZIECI ŁAMIE PRAWO W POLSCE CZY TEŻ NIE ................... KIEDY BĘDZIE KOD WSPIERAŁ MANIFESTUJĄCYCH TYCH CO NIE PŁACĄ ALIMENTÓW , SAMA WYBIORĘ SIĘ NA TAKI WIEC I ZAPROSZĘ SWOICH ZNAJOMYCH ..........................

 10. 10
  +12
  ~ emeryt
  Niedziela, 28.02

  Jak widać jest jeszcze dużo komunistów , którzy do tej pory się ukrywali jak żydzi podczas okupacji . Teraz marzą o korycie, bo bez tego nie ma życia dla ludzi tego pokroju ,no i tego sortu , Jeżeli jestem przy słowie sort to powiem , że żona " BOLKA dziś w Gdańsku zabrała głos w sprawie obrony męża , mąż nic nie podpisywał nie brał żadnych pieniędzy?, ale też nie powiedziała ,że grał w TOTO LOTKA i wygrywał . Podczas donoszenia na kolegów pobrał wg. danych , które pokwitował to suma 13,100.złotych . na te czasy była słaba płaca kapusia . Zaznaczam ,że ja jako elektryk w tych czasach zarabiałem miesięcznie 4.000 złotych i do tego miałem premię kwartalną od wykonania planu . TO był błazen za takie grosze kapował kolegów , dziś winień siedzieć na pojedynce do końca życia . PATRIOTA .

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.92984509468079