Ogłaszamy rozpoczęcie zapisów na Lipcowy Bieg na 6 Łap. Odbędzie się on w pierwszą sobotę miesiąca - 04.07.2026 roku o... »
A nie lepiej tam postawić Castoramę?
A co z budową Lidla przy rondzie Bema-Kochanowskiego ?
Od Robotniczej w kierunku zachodnim Elbląg ma tylko jeden sklep tego typu i to od niedawna - Biedronkę na Doniemirskich. To się nazywa super nasycenie sklepami.
Copyright © 2004-2026 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.
A nie lepiej tam postawić Castoramę?
A co z budową Lidla przy rondzie Bema-Kochanowskiego ?
Od Robotniczej w kierunku zachodnim Elbląg ma tylko jeden sklep tego typu i to od niedawna - Biedronkę na Doniemirskich. To się nazywa super nasycenie sklepami.