Tobi po raz pierwszy trafił do schroniska w styczniu 2020 roku jako mniej więcej 2-miesięczny szczeniak - był zaniedbany i... »
Do oby tak dalej masz rację oni robią to dla lansu aby coś pieprzyć na Radzie. A co ze sprawami gospodarczymi i poprawieniem bytu mieszkańców .
NIE WIERZĘ!!!!!! matko bosko...wielbłąd przjdzie i pójdzie....ot warte walki.
Copyright © 2004-2026 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Do oby tak dalej masz rację oni robią to dla lansu aby coś pieprzyć na Radzie. A co ze sprawami gospodarczymi i poprawieniem bytu mieszkańców .
NIE WIERZĘ!!!!!! matko bosko...wielbłąd przjdzie i pójdzie....ot warte walki.