Czwartek, 1.12.2022, Imieniny: Natalia, Blanka, Eligiusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (27)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +4
  ~ oburzony mieszkaniec
  Czwartek, 19.11

  szlabanami ogrodzili się dookoła, nie patrząc na innych sąsiadów utrudniając innym życie ale również wielu służbom ratowniczym. Niech startują w przetargu jak chcą kupić. Z tego co wiem to niej jest instytucja charytatywna. Tylko prezes startował z list Wróblewskiego

 2. 2
  +1
  ~ anty sielankowiec
  Czwartek, 19.11

  A Sielanka postawi szlabany i tyle dla mieszkańców miasta . Nic im nie dawać niech kupią od miasta jak chcą i tyle w temacie.

 3. 3
  +1
  ~ Jerzy K.
  Czwartek, 19.11

  po większości wpisów już mam wyobrażenie o ich autorach; mam jedynie nadzieję, że to tylko wyjątki patologii w elbląskiej społeczności

 4. 4
  +1
  ~ pampi - ZAWADA
  Czwartek, 19.11

  Ewidentnie Ktoś z Kimś się "dogadał" a nie potrzebnie... " Sielankę " stać na zakup tego terenu a gotówka miastu, jest potrzebna . Co róż, wystawia nieruchomości do sprzedaży a tu idzie na niewielki zysk . O co chodzi .... :) : )

 5. 5
  +2
  ~ nn
  Piątek, 20.11

  O ile w przypadku Euhe raban rozumiałem to w tym przypadku nie rozumiem. Spóldzielcy płacą, teren ogólnie dostępny, nie pod zabudowę. Tylko pilnować przed zawłaszczeniem i szlabanami.

 6. 6
  +3
  ~ spółdzielca
  Piątek, 20.11

  Zastanawia parcie Sielanki na ten plac. Przecież sto metrów dalej jest plac zabaw dla dzieci ( w miejscu dawnego osiedlowego lodowiska, jeżeli ktoś pamięta stare dawne czasy). Dlaczego miasto ma bezpłatnie zbywać komuś ten teren. Dlaczego z pieniędzy członków spółdzielni ma być wydatkowana inwestycja o charakterze publicznym, to chyba nie jest zgodne ze statutem spółdzielni. Jak przypuszczam najbardziej skorzystają różnego typu żule i patologia, bo od wiosny do jesieni będą mieli gdzie pić i robić nocne awantury. Tak zresztą się dzieje na wcześniej wspomnianym placu zabaw po byłym lodowisku, w dzień korzystają małe dzieci a od późnego popołudnia do późna w noc miejsce to okupuje alkoholizująca się młodzież nastoletnia. Jestem na NIE!!!!!

 7. 7
  0
  ~ Machupichcę
  Piątek, 20.11

  do Jerzy K. : obawiam się, że ci troglodyci i analfabeci są niestety w większości. Niestety, oprócz możliwości swobodnego opluwania i buraczenia w necie, mają też prawa wyborcze.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.96182203292847