Psiaki uwielbiają chłodzić się w rzeczce, baseniku, czy przy kurtynach wodnych, dlatego tak bardzo są nam... »
Wszystkie opcje są winne tylko nie PIS - wszystko jasne , człowieku, Oni niedługo wszystko będą brali za darmo w imię prawa. Też jestem elblążanką i chciałabym uczciwości transparentności, a tego nie było i niema przy żadnym ugrupowaniu.
Copyright © 2004-2026 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszystkie opcje są winne tylko nie PIS - wszystko jasne , człowieku, Oni niedługo wszystko będą brali za darmo w imię prawa. Też jestem elblążanką i chciałabym uczciwości transparentności, a tego nie było i niema przy żadnym ugrupowaniu.