Czwartek, 30.11.2023, Imieniny: Justyna, Andrzej, Konstanty
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (42)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --40
  ~ biznesmen
  Środa, 13.05

  Za 40000 zł niejeden mąż chciałby aby jego żonę niby zgwałcili i to nie jeden raz !

 2. 2
  --35
  ~ Obserwator
  Środa, 13.05

  Ciekawe ile to cierpiąca na całe życie pani i jej mąż bedą chcieli pieniędzy z powództwa cywilnego. Być moze dwóch dobrych pracownikow straciło prace. Tak to jest jak sie za bardzo w życiu pokombinuje.

 3. 3
  +31
  ~ v1
  Środa, 13.05

  Ciekaw jestem jaki byłby wyrok w sprawie gwałtu w podobnych okolicznoiściach ale na Pani przewodniczącej składu orzekającego. Prezes Sądu powinieni przeprowadzić postepowanie dyscyplinarne. Faktyccznie w Polsce chroni się kryminalistów, zboczencow i polityków.

 4. 4
  --16
  ~ lol
  Środa, 13.05

  ludzie zastanowicie się , jakie dowody, taki wyrok

 5. 5
  +28
  ~ sic
  Środa, 13.05

  Co to za prawo które karze gwałt wyrokiem w zawiasach ?????????? W krajach cywilizowanych naruszenie przemoc w stosunku do innej osoby to jedno z najcięższych przestępstw. biznesmen ty jesteś zboczkiem czy sutenerem ?

 6. 6
  +14
  ~ pokrzywdzony
  Środa, 13.05

  Ostatnio pisano tutaj,że typ, który ukradł paczke czipsów i pchnął ekspedientkę,która zagrodziła mu wyjście,moze dostać 10 lat wiezienia. I to jest nasz wymiar niesprawiedliwości. Oni na prawde chca aby ludzi sami brali sprawy w swoje ręce i sami wymierzali sprawiedliwość! Dla nich to wsioryba,potem zamkną takiego co dokonał samosądu na 20 lat-POwalone państwo (nie mylić z krajem!) ale przecież przykład idzie z góry. Znam bardzo podobne rzucane kłody pod nogi przez POlicjantów i prokuratora,jak opisywał tutaj mąż poszkodowanej. To jest u nas patologia w POlicji i prokuraturze-zajmują się na poważnie tylko sprawami,na które maja prykas z góry,a reszta do umorzenia albo na odwal. 40tyś. śmieszna kasa a jak ich zwolnią,to pewnie jeszcze trudna do odzyskania. Ps. Jasne podaj linka albo spadaj!

 7. 7
  +10
  ~ ja
  Środa, 13.05

  Jasne,obserwator ,biznesmen klakier-jesteście prymitywniiiiiii,szkoda waszych żon chyba ze są takie jak wyyyyyyy A do poszkodowanej-walcz dziewczyno ,niech się głąby nauczą .

 8. 8
  +12
  ~ pacjent
  Środa, 13.05

  Przez tyle lat u Gelertowej pracowali tacy zwyrodnialcy, a ona o tym wiedziała i ich przy sobie trzymała - Jak policja kogoś podejrzewa o kradzież pieniędzy, to wsadzają do aresztu (aby nie mataczyli) i zbierają dowody (jedynie za kaucją ewentualnie wypuszczą), a Gelertowa tak na słowo dała im dalej pracować w pracy, gdzie mają bezpośredni kontakt z innymi osobami, często takimi, które są bezbronne, bo albo chore albo nieprzytomne itd. - skąd wiadomo, że te zboczeńce nie gwałcili jeszcze innych osób w karetce itp.? GELERTOWA POWINNA TERAZ ZOSTAĆ ZWOLNIONA RAZEM Z NIMI Z TEGO SZPITALA

 9. 9
  +10
  ~ xs
  Środa, 13.05

  Oko za oko ząb za ząb wyruchac ich!!! Wstyd mi za tą Polske

 10. 10
  +7
  ~ dawać ich
  Środa, 13.05

  dajcie nazwiska i mordy tych s ***ysynów, a załatwi się żeby śmieci w towarzystwie swoich mamusi do roboty przychodzili, w obsranych gaciach. Jeśli PSY tego zrobić nie umieją...

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.82011699676514