Wtorek, 16.07.2024, Imieniny: Maria, Stefan, Eustachy
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (21)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +3
  ~ ty tłumoku
  Poniedziałek, 19.01

  " opublikowanego w poniedziałek raportu brytyjskiej organizacji humanitarnej Oxfam wynika, że do 1 proc. najbogatszych ludzi należy 48 proc. światowych dóbr, a najpóźniej w przyszłym roku ten udział może przekroczyć połowę." i zabawny komentarz "A ludzie szukają przyczyny kryzysu i zatrzymania rozwoju gospodarczego... Jak ma się świat rozwijać jak skąpcy i złodzieje trzymają połowę światowej kasy w lepkich łapach..."

 2. 2
  +9
  ~ vb
  Poniedziałek, 19.01

  Nie znosze,jak pani Maria poczyta gazety,poogląda TV a potem przychodzi jej do głowy,żeby napisac coś na jakiś medialny temat. I tylko napisac. Bo co za tym idzie? Może niech Pani napisze teraz o górnikach-też medialne.

 3. 3
  +10
  ~ w imię spokoju
  Poniedziałek, 19.01

  Marynia jak zwykle z innego "świata", znalazła sobie niszę, będzie pomagać pomagającym to taka rozwojowa branża gospodarki te pomaganie. Można pomagać w nieskończoność i nigdy nie pomóc. Ale żeby się zaraz denerwować

 4. 4
  --2
  ~ Ma prawo
  Poniedziałek, 19.01

  Każdy ma prawo do opinii - wy tez krytykujący możecie wyrażać swoje .Tylko różnica między wami a Panią Maria jest taka ,że ona pod swoimi tekstami się podpisuje .

 5. 5
  +7
  ~ NOVAK
  Poniedziałek, 19.01

  niech pani Kosecka zajmie się uciążliwymi lokatorami mieszkań komunalnych i socjalnych .

 6. 6
  0
  ~ pampi - ZAWADA
  Poniedziałek, 19.01

  Może tak jakieś czyny , jak pisał Asnyk z Pani strony ?? Nie artykuły i oczywiście interpelacje , bez szans do realizacji ??

 7. 7
  +3
  ~ elblążanin
  Wtorek, 20.01

  Problem istnieje i nie można bagatelizować jego znaczenia. Dlatego też ważna jest prewencja i działania wyprzedzające.

 8. 8
  0
  ~ do "marudy"
  Wtorek, 20.01

  Jak świat światem będą żyć w nim ludzie sfrustrowani, bez względu na warunki. I będą wsród nas urzędnicy przekonani o swojej ważności. Więc tak czy owak warto mieć oko na jednych i na drugich. Frustracja i agresja bywają oznaką zaburzeń psychicznych, a trudno je wcześnie zdiagnozować, Jeszcze trudniej zmusić frustrata do terapii. Pozdrawiam

 9. 9
  +4
  ~ maruda .
  Wtorek, 20.01

  Frustracja nie jest chorobą psychiczną , a raczej chorobą duszy . To zwątpienie poczucie niemocy i brak wiary we własne siły . To apatia i złość . To stan pełnej " czarnej melancholii " . To też chyba sprawczyni i główna przyczyna powstania bluesa i reggae . Niestety nasze społeczeństwo też zostało dotknięte syndromem wiecznego zamartwiania się z braku nadziei na poprawę swojego losu . I chyba nie bez przyczyny . Ale nie bójmy się frustratów , bo przecież są jednymi z nas .

 10. 10
  --1
  ~ zaburzony psychicznie
  Wtorek, 20.01

  Chorobą duszy jest przyzwolenie, zgoda i tolerowanie istnienia niedojadających dzieci, ludzi szukających jedzenia na śmietnikach, bezrobocia gdy na świecie jest tyle pracy, dochodów poniżej minimum egzystencji, wyceny pracy poniżej jej wartości, dotowanie milionerów, banków i korporacji, nazywanie pospolitych złodziei biznesmenami itd. akceptowanie systemu organizacji społeczeństwa który takie zjawiska ze względów partykularnych wywołuje akceptuje i wręcz promuje. Czy to jest jednak choroba duszy, mnie to bardziej wygląda na chorobę "psychiczną". Nie wiem czy to ja powinienem udać się na terapię czy wy. Może wystarczy iść po rozum do głowy i szerzej spojrzeć niż ekran tv i gabaryty własnej d... .

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.3305749893188