Ogłaszamy rozpoczęcie zapisów na Lipcowy Bieg na 6 Łap. Odbędzie się on w pierwszą sobotę miesiąca - 04.07.2026 roku o... »
lepiej że jakiś sklep bo na tym zadupiu nic niema!!!
a może by tak w to miejsce postawić Biedronkę bo piętnaście Biedronek na Elbląg to trochę mało , Lidl jeden już jest, to starczy .
Copyright © 2004-2026 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.
lepiej że jakiś sklep bo na tym zadupiu nic niema!!!
a może by tak w to miejsce postawić Biedronkę bo piętnaście Biedronek na Elbląg to trochę mało , Lidl jeden już jest, to starczy .