Akwarelka to ok. 7-letnia sunia w typie rasy shih-tzu. Waży ok. 5 kilogramów. Nie ma jednego oczka. Trafiła do... »
WIZA, nie "pomysły", a "mam pomysła". Będzie kolejna część znanego serialu polskich Bundy.
Wypowiedz godna chyba burmistrza Wilkowyj a nie prezydenta miasta!
Copyright © 2004-2026 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.
WIZA, nie "pomysły", a "mam pomysła". Będzie kolejna część znanego serialu polskich Bundy.
Wypowiedz godna chyba burmistrza Wilkowyj a nie prezydenta miasta!