Poniedziałek, 20.03.2023, Imieniny: Aleksandra, Klaudia, Anatol
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (23)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +6
  ~ co
  Czwartek, 12.06

  Jak żyliśmy odgrodzeni kratami tak żyjemy na ul.Browarnej kopią zasypują i znów kopia i końca nie widać.Tak tłuką że budynki wiekowe popękały KTO ZWRÓCI ZA REMONTY BUDYNKÓW???

 2. 2
  +4
  ~ złom
  Czwartek, 12.06

  Na ul.Browarnej układają pogięte szyny i stare podkłady tramwajowe.DLACZEGO?? co brak pieniędzy i złom a w środku miasta wszystko nowe.DLACZEGO TAK JEST???

 3. 3
  +4
  ~ mieszkaniec
  Czwartek, 12.06

  A wyjedzcie poza miasto zjazdy z drogi nigdzie nie sa wykonane. Skrzyzowania wezsze niz byly i jeszcze pelno na nich wysepek. Droga miala byc tranzytowa dla tirow a one sie nie mieszcza. Kazda studzienka stanowi dziure w jezdni. chodniki odzielone od zebry trawnikiem

 4. 4
  +6
  ~ zapomnieliście
  Czwartek, 12.06

  Ulice wyremontowane a znaki drogowe zdemontowane nie wróciły .Przykład przejście dla pieszych koło gimnazjum ul.Robotnicza i brak pasów na rondzie i przejściu dla pieszych.

 5. 5
  +3
  ~ mieszkaniec
  Czwartek, 12.06

  bo moze juz tam nie ma przejscia. u nas zniknal jedyny przystanek autobusowy i tablice z nazwa miejscowosci. a teraz przecieram oczy bo patrze na malowane wlasnie linie poziome. Wszedzie ciagle, zachodza nawet na skrzyzowania i zjazdy i wjazdy na posesje. Sa tak namalowane ze nie da sie bez najechania. Prawie wszedzie ograniczenia 40,50 60 km/h.Jak nie bylo chodnika mozna bylo 90km/h. teraz droga szersza,chodnik kawalek od drogi i mozna tylko 50km/h. las znakow. np ograniczenie do 60km/h stoi 50m przed znakiem terenu zabuwoanego? Poco?Ktos znajowy mial zanki do sprzedania czy firme ogolnobudowlana i placa mu za kazdy znak? Jeden wielki bubel. mialo byc lepiej a jak zwykle jest gorzej.

 6. 6
  +5
  ~ noname
  Czwartek, 12.06

  remonty się kończą, teraz czas na poprawki...

 7. 7
  +3
  ~ hallllo
  Czwartek, 12.06

  ale chyba są jakieś zmiany w projekcie - pierwotnie wjazdy od Browarowej w Dolną i Pływacką miały być zamknięte - a teraz o tym cisza i się nie dziwię bo jakby miały być dostępne te ulice jak nikt nie prowadzi budowy przedłużenia tzw Nowej dalej na zapleczu od strony Elzamechu w stronę nowej odlewni. Tam rośnie trawa i lęgną sie ślimaki. Cosik nie tak jest.

 8. 8
  0
  ~ kiedy Elbląg?
  Czwartek, 12.06

  Pruszków następnym miastem z bezpłatną komunikacją? http://biznes.onet.pl/pruszkow-nastepnym-miastem-z-bezplatna-komunikacja,18490,5642251,1,news-detal

 9. 9
  +1
  ~ ft
  Piątek, 13.06

  tylko niech Wilk się nie chwali że to jego zasługa!!!!!!!! a może by tak jeszcze posprzątać?

 10. 10
  +3
  ~ Janosik
  Sobota, 14.06

  Ulica Nowa nie będzie dokończona ze względu na brak funduszy. Ulica Dolna nie będzie zrobiona ze względu na brak funduszy. Chodnik ulicy Browarnej od strony zachodniej, czyli większości budynków mieszkalnych między ul. Pływacką, a Dolną nie będzie realizowany ze względu na brak funduszy. Na tą część miasta zawsze brakowało funduszy, a dzielnica "TONIE". Następny taki remont dróg zaczął bym od tej dzielnicy to funduszy zabrakło by na kwiatki przed Urzędem Miasta, za to mieszkańcy Browarnej nie tonęli by w potokach deszczówki jaka podchodzi do samych klatek schodowych.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1007490158081