Czwartek, 8.12.2022, Imieniny: Maria, Wirginia, Wirgiliusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (57)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --1
  ~ tomek s.
  Piątek, 04.04

  @bartosz Prawda jest taka ze , Niemcy chcieli zeby wojna sie skonczyla w 1942 roku.Granicy Polski mialy byc jak w 1939 roku.Churchill nie chcial.Ten angielski rachunek placimy do dzisiaj.Na szacunek trzeba sobie zapracowac...Piszac takie glupoty jak ty, dlugo bedziesz musial czekac.

 2. 2
  --2
  ~ Real
  Piątek, 04.04

  Kim ty jestes chłopie że z takim jadem atakujesz porzadnego polityka.Chciałbys czyms zaimponowac i dalej startowac w Elblagu ,ale niedoczekanie zeby ciebie elblazanie wybrali.Czekam kiedy zdejmiesz z siebie ta maske i wystartujesz z listy tych co w rzeczywistości jestes im oddany.Bez wyjscia.

 3. 3
  --1
  ~ Joanna
  Piątek, 04.04

  Real masz bielmo na oczach - jadem i to na siedem pokoleń to pluje ten twój "porządny polityk". Pan Stefan tylko zabawnie ale celnie opisuje pisowska obłudę - brawo dla autora jak zwykle z klasą.

 4. 4
  --7
  ~ Stoczniowiec
  Piątek, 04.04

  przez takich właśnie ludzi jak Pan straciliśmy Stocznie Polskie, Kopalnie, port Swinoujście powoli przypomina Krym, Panie Rembelski... zapraszam na wycieczkę krajoznawczą... odnoszę wrażenie, że jest Pan Jurgieltnikem.... nazwa ta pochodzi z niemieckiego "JahreGeld" czyli roczna pensja płacona w rublach lub markach, za krzewienie rosyjsko-niemieckiej wizji w państwie polskim. Ja to nazywam agenturą wpływu. Bardzo chciałbym przeczytać co pan myśli na temat sytuacji rodziców i opiekunów osób niepełnosprawnych, o problemach zwykłych ludzi oraz jaki ma pan plan lub pomysł na ich rozwiązanie... niestety wylewa Pan tylko pomyje... to tak, jakby leżał Pan w krowich odchodach i udawał, że nie śmierdzi :) pozdrawiam i proszę o odpowiedź na łamach tegoż portalu....

 5. 5
  +7
  ~ grześ przez wieś
  Piątek, 04.04

  Lech się w grobie przewraca jak słyszy te idiotyzmy Jarusia !!!

 6. 6
  +1
  ~ fiut
  Piątek, 04.04

  Real cioto kogo ty nazywasz "porządnego polityka"?

 7. 7
  +6
  ~ hm
  Piątek, 04.04

  A kto to jest agent TW Balbina .?

 8. 8
  --3
  ~ CzerwonyE-g
  Piątek, 04.04

  trzeba mentalnie POchodzić z PO albo Twojego Ruchu by nazywać siebie Fiutem.... tylko Lemingi mają tak wyprane mózgi, by obrażać własne ego :)

 9. 9
  +2
  ~ PAPI
  Piątek, 04.04

  Panie S.Rembelski prezes PIS,powiedział że wolałbym o żeby w Polsce stacjonowały wojska Amerykańskie,niż Niemieckie.Jeżeli Pan nie rozumie słowa -wolałbym-.....Podsyca Pan i kłóci społeczeństwo.

 10. 10
  --1
  ~ Marek
  Piątek, 04.04

  Mój Boże, co się porobiło z tym narodem...Mówią, że szatana nie ma, a ja się pytam jaki czart tak bardzo zniewolił umysły wielu ? Dlaczego zaraz obraża Pan i wyśmiewa pomysły J.Kaczyńskiego nie dyskutując merytorycznie? Bo trudno te wypociny nazwać konstruktywną retoryką. Owszem, Niemcy są z nami w NATO, ale mając wybór wolałbym aby po naszym mieście spacerowali wojskowi z np. Norwegii niż umundurowana Bundeswehra lub Luftwaffe...A co do "antyniemieckiej fobii" J. Kaczyńskiego pragnę tylko szanownemu Panu przypomnieć, że LECH Kaczyński swego czasu oskarżany był o straszenie zaborczą Rosją i co? Ups... zauważył Pan co się stało z Krymem ? Jakoś nikt nie chce wprost przyznać, że miał rację! (A odgrzewanie tematu wózka golfowego-jak się nie ma nic do powiedzenia-jest co najmniej żenujące..).

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.92905807495117