Psiaki uwielbiają chłodzić się w rzeczce, baseniku, czy przy kurtynach wodnych, dlatego tak bardzo są nam... »
Po prostu,Elbląg,to prowincja i nikt nie chce tu inwestować.
Starsi elblążanie pamiętają,że hotel w tym miejscu buduje się już od lat siedemdziesiątych.Były nawet jakieś makiety wystawiane.
Copyright © 2004-2026 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Po prostu,Elbląg,to prowincja i nikt nie chce tu inwestować.
Starsi elblążanie pamiętają,że hotel w tym miejscu buduje się już od lat siedemdziesiątych.Były nawet jakieś makiety wystawiane.