Akwarelka to ok. 7-letnia sunia w typie rasy shih-tzu. Waży ok. 5 kilogramów. Nie ma jednego oczka. Trafiła do... »
A kiedy będzie lotnisko w Elblągu?
na bazie Technikum Ekonomicznego? to jakiś żart?
Swietny pomysl. Brawo!
No nareszcie coś się ruszyło w naszym mieście. Tak trzymać chłopaki!!!
a więc jednak coś w ElblAgu można zrobić!
Panie radny - przecież ekonomik nie jest szkoła techniczną , chyba jakieś nieporozumienie !
A dlaczego nie? Przeczytaj uważnie artykuł to zrozumiesz. Klasa nie ma kształcić mechaników samolotowych. Tam nie ma o tym ani słowa.
czyżby w elblążkowie się ruszyło?
Copyright © 2004-2026 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.
A kiedy będzie lotnisko w Elblągu?
na bazie Technikum Ekonomicznego? to jakiś żart?
Swietny pomysl. Brawo!
No nareszcie coś się ruszyło w naszym mieście. Tak trzymać chłopaki!!!
a więc jednak coś w ElblAgu można zrobić!
Panie radny - przecież ekonomik nie jest szkoła techniczną , chyba jakieś nieporozumienie !
A dlaczego nie? Przeczytaj uważnie artykuł to zrozumiesz. Klasa nie ma kształcić mechaników samolotowych. Tam nie ma o tym ani słowa.
czyżby w elblążkowie się ruszyło?