Tobi po raz pierwszy trafił do schroniska w styczniu 2020 roku jako mniej więcej 2-miesięczny szczeniak - był zaniedbany i... »
Najpierw BARANY zobaczcie co gra reprezentacja a potem się czepiajcie Olimpii!!! TYLKO OLIMPIA!!!
i oni stadionu chca??!!kpina jakas!!!!won z boiska bo za duzo posmiewiska!!!
Copyright © 2004-2026 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Najpierw BARANY zobaczcie co gra reprezentacja a potem się czepiajcie Olimpii!!! TYLKO OLIMPIA!!!
i oni stadionu chca??!!kpina jakas!!!!won z boiska bo za duzo posmiewiska!!!