Poniedziałek, 27.09.2021, Imieniny: Damian, Wincenty, Kosma
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (48)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +8
  ~ sag.M
  Środa, 26.06

  LUDZIEEEEEE !!!!! Dawajcie szybko Tuskowi następne pomysły , Modrzewina, przekop mierzei, przyłączenie do woj. pomorskiego, inwestorzy z Kataru, Chin, i Bóg wie skąd jeszcze... Da radę , załatwi, szybko, szybko, żeby chłopina się wyrobiła, wszak do 7 lipca niewiele czasu !!!

 2. 2
  +6
  ~ miu
  Środa, 26.06

  Ludzki Pan !!! Panie Premierze , sięgnij Pan do propagandy PRL-U ! Zaproponuj jeden wyjazd na dobę miesięcznie, to może wyjdzie ich 50 w miesiącu ? A czemu nie? Gadac można dużo i bez sensu...

 3. 3
  --4
  ~ elvis510
  Środa, 26.06

  na bogatyelblag.pl jest juz info - minister sie zgodzil, 10 razy bedzie mozna przejezdzać! Dziękujemy Premierze:)!

 4. 4
  +7
  ~ ss-mani
  Środa, 26.06

  Od stycznia nasz wspaniałomyślny premier ze swoim likwidatorem Polaków Vincentem zabierają ubezpieczenie zdrowotne wszystkim bezrobotnym- dziękujemy bydlaki!!!!!!

 5. 5
  +7
  ~ jajajajaja
  Środa, 26.06

  no łaskawca normalnie. dzięki że możemy oddychać.

 6. 6
  +6
  ~ obiłan
  Środa, 26.06

  Czy wy naprawdę nie rozumiecie, że to od początku było planowane . To by poległo za kilka miesięcy gdy pozwy zbiorowe wejdą na salę sądową . To samo z trybunałem UE gdzie już poszły skargi . Tak się robi politykę przy pomocy najbiedniejszych . Teraz rozumiecie czemu na doradców Tusk wydaje grube miliony . Jestem dumny z naszego czułego barbarzyńcy .

 7. 7
  +1
  ~ OiPolloi!
  Środa, 26.06

  dałby sobie spokój z takimi komentarzami, lepiej jakby jeb..ał pięścią w stół i powiedział: "ni chu.ja, za duzo kasy tracimy na waszym paliwku, więc zapomnijcie!!!" ale nie, lepiej popiardywać : tak wrócimy, porozmawiam, ale w sumie to,...sranie po krzakach"

 8. 8
  +8
  ~ anonim
  Środa, 26.06

  Przedwyborcza kiełbasa. O nie przepraszam kiełbasę, może to nędzna parówka.

 9. 9
  +6
  ~ "wturlałem" się
  Środa, 26.06

  Dochodzę do wniosku, że Elbląg to Ciemnogród! Nikłe światełko rowerowe nie zdoła rozproszyć ciemności, ale już nad miastem wschodzi słońce Peru ...

 10. 10
  --6
  ~ Ajatollah
  Środa, 26.06

  Ludzie są tępi i dlatego na Gelertową nie zagłosują. Te wszystkie wpisy przypominają lincz zbiorowy, ale doczekamy, że Polska będzie dumna, ale sama, wywalą nas z UE, nie dadzą kasy a stosunki dyplomatyczne będą więcej i złe i jeszcze pis wypowie Rosji wojnę. Oj będzie się działo.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.