Środa, 22.09.2021, Imieniny: Tomasz, Maurycy
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (48)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +11
  ~ jasnowidz
  Środa, 26.06

  ale PO walczy! a po wyborach jeden wyjazd w miesiącu!

 2. 2
  +5
  ~ Zły Krasnal
  Środa, 26.06

  Przychodzi biedny Żyd do rabina i prosi o radę: Oj, mądry Rebe, pomóż mi. To moje życie takie ciężkie: mieszkam w niewielkiej chatce z żoną, czwórką dzieci, babcią, dziadkiem i jeszcze teściową. Już się zupełnie nie mieścimy w tej małej izdebce. Oj pomóż, mądry Rebe... Na to Rabin powiada: Słyszałem, że masz w obórce kozę?... - Tak Rebe, mam jedną kozę, co daje mleko, którym karmię dzieci. - To ją teraz sprowadź do domu - mówi rabin. Rebe, Rebe, co ty mówisz?... Ja, żona, czwórka dzieci, żona, teściowa i jeszcze koza?... To jak ja teraz będę mieszkał?... Ale rabin był nieubłagany - musisz wprowadzić sobie kozę do domu!! Za parę tygodni rabin spotyka tego Żyda i pyta się: - A co tam Icek u ciebie? Oj Rebe. Teraz to już zupełnie nie da się żyć w domu. Ja, żona, czwórka dzieci, żona, teściowa, dziadek i jeszcze teraz ta koza. To już nie jest życie. Na to rabin powiada: - To zabierz kozę z powrotem do obórki. Za niedługo rabin jeszcze raz spotyka Żyda i pyta się go: Jak tam I

 3. 3
  +3
  ~ Zły Krasnal
  Środa, 26.06

  jak sie wam zyje? O jak mi teraz dobrze ale ty jesteś mądry Rebe.

 4. 4
  --3
  ~ Sldowiec
  Środa, 26.06

  Elblag przy Wilku niczego nie zyska a wręcz przeciwnie - może wiele stracić. Zostaną zablokowane wszystkie dotacje, bo dzis sa rozdzielone albo centralnie albo przez marszałka. Tak więc na Wilka jak chcecie to glosujcie w następnych wyborach za rok, ale teraz dokończmy inwestycje i wydojmy Warszawę na wszystkim co sie da, puki jesteśmy na fali.

 5. 5
  +10
  ~ naiwniaki
  Środa, 26.06

  Po wyborach będzie 1-2 wyjazdy w miesiącu:)

 6. 6
  --4
  ~ raf
  Środa, 26.06

  Chciałoby się rzecz przecz z Platformą, chciałby się ich kopnąć porządnie w 4 litery !!! Ale jeżeli słyszę obietnice o 4 porcie RP o przekopie, który jest bezsensem i o tych wszystkich bzdurach trzeba rzec z zaciśniętymi zębami, Platformo zostań z nami !!!

 7. 7
  +9
  ~ Yunit
  Środa, 26.06

  To typowe w polityce. Najpierw się tworzy bezsensowny problem (którego wcześniej nie było), a potem w błysku kamer się go rozwiązuje.

 8. 8
  +8
  ~ terry
  Środa, 26.06

  ta ruda meda lze jak pies co on niezrobi zeby od koryta sie nieoderwac ja rudzielcowi niewieze

 9. 9
  +7
  ~ hahaha
  Środa, 26.06

  Kazał Rostowskiemu ograniczyć wjazdy do czterech żeby puzniej w przypływie niewiarygodnej dobroduszności przywrócić dziesięć. Dziękujemy ci wielmożny Panie :)

 10. 10
  +4
  ~ "wturlałem" się
  Środa, 26.06

  Nie wiem czy na rowerze dam radę aż 10 razy skorzystać z małego ruchu granicznego? Ale spróbuję .... dzięki Donald!

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.