Psiaki uwielbiają chłodzić się w rzeczce, baseniku, czy przy kurtynach wodnych, dlatego tak bardzo są nam... »
Skoro stracił panowanie nad pojazdem w ruchu miejskim na prostej drodze stwarza zagrożenie dla społeczeństwa Należy zatrzymać Prawo Jazdy i tym samym zabronić wsiadania za kierownicę Mógłby przecież wjechać równie dobrze w grupę ludzi.
TYLKO mandat.A KTO wyremontuje płotki -zapłaci za ich zniszczenie ,a kto zapłaci za przymusowy postój tramwai.
Gyby nie było barierek zamenił by się w tramwaj ,a tak same straty . Kierowco trochę wolniej , zadługa prawa noga.
Copyright © 2004-2026 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Skoro stracił panowanie nad pojazdem w ruchu miejskim na prostej drodze stwarza zagrożenie dla społeczeństwa Należy zatrzymać Prawo Jazdy i tym samym zabronić wsiadania za kierownicę Mógłby przecież wjechać równie dobrze w grupę ludzi.
TYLKO mandat.A KTO wyremontuje płotki -zapłaci za ich zniszczenie ,a kto zapłaci za przymusowy postój tramwai.
Gyby nie było barierek zamenił by się w tramwaj ,a tak same straty . Kierowco trochę wolniej , zadługa prawa noga.