Psiaki uwielbiają chłodzić się w rzeczce, baseniku, czy przy kurtynach wodnych, dlatego tak bardzo są nam... »
A jednak niech żyje DEMOKRACJA !!!
Nigdy niechciałbym być politykiem , polityk i ta co stoi pod latarnią mają podobną opinię .
To prawda,mieszkańcu:)
Copyright © 2004-2026 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.
A jednak niech żyje DEMOKRACJA !!!
Nigdy niechciałbym być politykiem , polityk i ta co stoi pod latarnią mają podobną opinię .
To prawda,mieszkańcu:)