Psiaki uwielbiają chłodzić się w rzeczce, baseniku, czy przy kurtynach wodnych, dlatego tak bardzo są nam... »
jest to info dla elblążan, i co? nienawiść i zacietrzewienie w stylu Niesiołowskiego, wyluzujcie, kto chce to przyjdzie, a ja elblażanin licze na wiecej takich informacji i róznych spotkaniach, a niesiolowscy do klopa na szczaw i mirabelki
Copyright © 2004-2026 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.
jest to info dla elblążan, i co? nienawiść i zacietrzewienie w stylu Niesiołowskiego, wyluzujcie, kto chce to przyjdzie, a ja elblażanin licze na wiecej takich informacji i róznych spotkaniach, a niesiolowscy do klopa na szczaw i mirabelki