Niedziela, 14.07.2024, Imieniny: Stella, Bonawentura, Marcelin
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (83)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --7
  ~ funny
  Czwartek, 27.09

  a tak z innej beczki - skoro taki dobry ten kolo to czemu gdansk go nie zatrzymal i koles jest bez pracy?

 2. 2
  +12
  ~ płatnik
  Czwartek, 27.09

  bo Gdańsk ma w kim wybierać a na Elbląg to taki gośc jest za dobry i mógłby pokrzyżować plany urzędasom i zawyżać poziom.

 3. 3
  +17
  ~ qrt
  Czwartek, 27.09

  idę o zakład że zaraz na POrtel pojawi się lukrowane wyjaśnienie że wszystko w tej rekrutacji było cacy

 4. 4
  +8
  ~ Jerzy
  Czwartek, 27.09

  elbląskie dno

 5. 5
  +14
  ~ odi
  Czwartek, 27.09

  A ja sie pytam gdzie jest opozycja w tym miescie. Gdzie polityczni przeciwnicy którzy głosno i wyraźnie oraz oficjalnie złożyli skargę na to co P. Prezydent wyprawia?Czy my mieszkańcy musimy wypowiadać sie tylko na stronach internetowych. Panie Wilk a może Pan coś z tym zrobi. Na kogo mam głosować w przyszłych wyborach?Na kogoś kto ma nas gdzieś na kogoś kto się tylko odzywa jak jest pytany, kto nie widzi nastrojów społecznych. Co się w tym mieście wyrabia?

 6. 6
  +10
  ~ o zgrozo
  Czwartek, 27.09

  Wilk sie nie postawi bo mu zona w aparacie urzedowym pracuje...... wiec wiesz czemu siedzi cicho.......

 7. 7
  +5
  ~ Gram na mandolinie
  Czwartek, 27.09

  qrt miałeś racje dlatego nie ......... tego ............ port.(c..)ELa

 8. 8
  +17
  ~ zombi
  Czwartek, 27.09

  100% Elblążanin - masz rację, ale chociaż późno niż wcale info zaczyna nadrabiać błędy, za to konkurencyjny portal totalnie kupiony reklamami i przesiąknięty PO. Nie warto czytać tendencyjniaka. Teksty jak z PRL "Pani ..... wygrała konkurs". Tak nawiasem DKS jest ważny nie z powodu komunikacji ale z powodu przepływu przez niego kasy. Zapytam jakie korzyści przyniosła kampania reklamowa w jednej z firm lotniczych na EURO 2012 ? A płaciliśmy 2000 funtów miesięcznie, odpowiem "0". Kto "opiekował" się ślimakiem ? Gdzie jest to badziewie ? Co promuje ? Po kilkanaście, dziesiąt tysięcy i kasy brak wyrzucona w błoto. To jest miejsce dla CBA I RIO.

 9. 9
  +11
  ~ JIM wie lepiej
  Czwartek, 27.09

  w Elblągu brak 4 władzy i dziennikarstwa śledczego, dlatego "władzy" żyje się lepiej. Często widać przeklejone informacje z UM i tyle. Kto się weźmie za dziennikarstwo śledcze osiągnie sukces i elblążanie będą wdzięczni za patrzenie "urzędnikom" na ręce. Zanim zatrudnią kolesia, kupią, wynajmą, sprzedadzą od kolesi 10 razy pomyślą. A i kolesie zaczną przechodzić na drugą stronę ulicy, żeby nie zarobić 5 zł na majątku miasta, bo będzie ryzyko, że stracą firmy jak ktoś się przyczepi. Skończą ocenianie nawet samych siebie, ten burak, tamten wieśniak, a sami...?

 10. 10
  +13
  ~ wiktor
  Czwartek, 27.09

  ~odi, w Elblągu już nie ma opozycji. Schowała się i żyje w lęku, że elblążanie w końcu zaczynają głośno i zgodnie przeciwstawiać się urzędującej władzy. A boi się, ponieważ z paroma wyjątkami, to wszystko są koledzy. A wszak wiadomo, że kruk krokowi oka nie wykole. Dlatego proponuję odpowiednio przygotować się do nadchodzących wyborów, zapamiętując nie tylko ludzi z kręgu obecnej władzy, ale również tych, którzy mienią się opozycją, a nią nie są. Przygotujmy się i w odpowiednim czasie pokażmy im środkowy palec.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0210330486298