Ogłaszamy rozpoczęcie zapisów na Lipcowy Bieg na 6 Łap. Odbędzie się on w pierwszą sobotę miesiąca - 04.07.2026 roku o... »
do ty...Ty chyba tez rozumku nie masz. Nikt nie robi dobrze przechodząc na czerwonym ale pan kierowca komentujący poniżej to świętą krową chciałby być i ma do wszystkich pretensje za mandat tylko nie do siebie
Copyright © 2004-2026 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.
do ty...Ty chyba tez rozumku nie masz. Nikt nie robi dobrze przechodząc na czerwonym ale pan kierowca komentujący poniżej to świętą krową chciałby być i ma do wszystkich pretensje za mandat tylko nie do siebie