Sobota, 15.06.2024, Imieniny: Bazyli, Eliza, Justyna
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (15)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +1
  ~ zaoczny
  Sobota, 28.07

  Wydaje mi sie, że wystarczajco duzo pieniędzy wpompowano już w ten rejon miasta , a nastepnie ktoś pazerny w Ratuszu wydał zgodę na dzialność obok Skupu Złomu ., Czy naprawdę prezydent tego nie widzi ? Przyjezdny wychodząc z Dworca widzi piękny plac Dworcowy ,a w bliskiej perspektywie plot i brzydką zabudowę dawnej Fabryki Papy sprzedanej prywatnej firmie . Ratusz powinien jak najszybciej odkupić te niezagospodarowane paręset metrow przy plocie i odsprzedać poważnej firmie budowlanej na budowę kamiennicy stylizowanej na przedwojenną / jak te obok / . I wtedy rejon Pl. Dworcowego będzie wyglądał , naprawdę bardzo przyjemnie.

 2. 2
  +3
  ~ AntyKomuch
  Sobota, 28.07

  Jeden z przykładów gospodarczych sukcesów byłej ekipy rządzącej i ulubionego prezydenta krytyków obecnej władzy!!! Do tych sukcesów gospodarczych należy dodać Modrzewinę (największą wydmuszka elbląska) port morski (największa parodia) zegar słoneczny (idiotyzm za setkę tysięcy w zacienionym miejscu,, rozbudowa linii tramwajowych (które nigdy nie powstaną) przenoszenie budynków itd! Wszystkie te działania miały "rzeczywiście" ekonomiczny sukces dzięki czemu wzrósł budżet miasta!!! Niech żyje Wolność i Demokracja!!!

 3. 3
  +3
  ~ AntyKomuch
  Sobota, 28.07

  Zapomniałem dodać, ze wynikły problem z mostami na starym Mieście to też "sukces" byłej ekipy, a źle przygotowane dokumenty i projekty już kosztowało NAS półtora bańki o czasie jaki został wydłużony na budowę nie wspomnę tak tamta ekipa miała same sukcesy tylko ile my jeszcze za nie będziemy płacić????

 4. 4
  +2
  ~ zły i wkur.elblązanin
  Sobota, 28.07

  Nie ma za co budować fontanny a wycieczki do Dubaju i Chin dla wszystkich???ILE kasy poszło a zysku zero!!!!!

 5. 5
  0
  ~ mietek
  Sobota, 28.07

  A propo FONTANNA będzie jak na mieście rura pęknie będzie za darmo. Przecież nasi władcy za coś muszą jeździć za granice.Ja przynajmniej już w nic nie wierze ze będzie coś w Elblągu. Jak zwykle obiecanki cacanki a głupiemu radość.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0815970897675