Czwartek, 23.05.2024, Imieniny: Julia, Wieslawa, Helena
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (74)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +1
  ~ kek
  Wtorek, 17.04

  Przecież Tv trwam i radio Maryja to nie są katolickie media....

 2. 2
  0
  ~ DO P.Andrzej Tomczyński
  Wtorek, 17.04

  P.Andrzej Tomczyński.....W IMIENIU MŁODYCH .....PROSZĘ ZROZUMIEĆ ŻE DO MARSZU STARSZYCH LUDZI NIKT, BY NIE MIAŁ PRETENSJI .......! WSZYSTKO ZEPSULI CI POLITYCY (O SŁABYM POPARCIU SPOŁECZNYM ) KTÓRZY WYKORZYSTALI OKAZJĘ DO REKLAMY WŁASNEJ PARTII I WŁASNEJ OSOBY.......................I TO TAK NAS IRYTUJE....A CO DO TV.TRWAM TO WYTWÓR PANA K.RYDZYKA KTÓRY MANIPULUJE I NACIĄGA NA KASĘ STARSZYCH LUDZI .......A SAM K.RYDZYK JEŻDZI SUPER LIMUZYNĄ Z SZOFEREM, GARNITUR SZYTY NA MIARĘ ZA KUPE KASY tych właśnie WIERNYCH NAIWNYCH . (dobrowolny haracz)..........TO OSOBA KONTROWERSYJNA NIEMAJĄCA POPARCIA WŚRÓD KSIĘŻY I KOŚCIOŁA ......................................MY JESTEŚMY ŚWIADOMI I DOSTRZEGAMY FAŁSZ TEJ SZOPKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ..` ~.MARIO~

 3. 3
  0
  ~ Andrzej Tomczyński
  Czwartek, 19.04

  -MARIO-dziękuje za wpis i reflekje.Dobrze jednak,że natura obdarzyła nas rozumem,co daje nam, możliwość wyboru.Masz racje,jeśli chodzi polityków i zajmowania przez nich,pierwszych miejsc w szeregu.Pewnie dodaje im to splędoru-tak myślą.Pozdrawiam.

 4. 4
  0
  ~ Andrzej Tomczyński
  Czwartek, 19.04

  Do-Kasia,Basia,Marysia.Dobrze jest ukrywać sie pod przykrywką,nie podając PRAWDZIWEGO nazwiska i imienia.Pod fasadą tych imion, kryje się człowiek,który może jest zakompleksiony?Zauważ człowieku o trzech twarzach,ze wszyscy mamy przeciwników i Ty ich masz.Sztuką jednak jest,mieć odwage i swoje anse powiedzieć w oczy.Wtedy okarze się,kto posiada większą wrażliwość i szacunek, do drugiego człowieka.Zapraszam na mój dyżur,21 maja 2012r-Kasiu,Basiu i Marysiu.Wykarzcie wrażliwość i szacunek dla ZAPRASZAJĄCEGO!!! Wymienimy poglądy!

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.3615472316742