Niedziela, 19.05.2024, Imieniny: Mikolaj, Piotr, Urban
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (22)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +14
  ~ etrrtfd
  Piątek, 30.03

  SZCZERZE!! BYŁEM PACJENTEM TEGO SZPITALA WIELE, WIELE, WIELE RAZY! TAK SIĘ ZŁOŻYŁO, ŻE ZA DZIECIAKA WIELE RAZY ODWIEDZIŁEM TEN SZPITAL CZASAMI NA KRÓTKO - CZASAMI NA KILKA DNI.... bywałem też w innych elbląskich szpitalach i co? I W TYM SZPITALU NAJŻYCZLIWSZA OPIEKA! NAJSYMPATYCZNIEJSI PRACOWNICY PODCHODZĄ DO CZŁOWIEKA Z SERCEM, SĄ WYROZUMIALI A PRZY TYM PROFESJONALIZM NA KAŻDYM KROKU!!!!!!!! NIE LIKWIDUJCIE TEGO SZPITALA! PROSZE !!

 2. 2
  +2
  ~ nn
  Piątek, 30.03

  " Muszę dodać , że (ZUS) Wałbrzych ma też nową siedzibę lecz nie wiem za ile ale za to wiem ,że zatrudnia 1300 osób i jest największym pracodawcą w tym mieście.Wałbrzych miasto 120 000 bez przemysłu(zlikwidowano prawie wszystko) no ale jest Strefa Ekonomiczna , renciści oraz emeryci.Kiedyś były kopalnie trzy fabryki porcelany ,huta szkła dwie koksownie chyba jeszcze jedna dogorywa nie wspomnę o mniejszych zakładach pracy a ZUS mieścił się w tych niewątpliwie wspaniałych latach dla Wałbrzycha w jednym budyneczku a teraz - dwa wielkie gmaszyska"

 3. 3
  +7
  ~ aaaaaaaa
  Sobota, 31.03

  Pan wice prezydent juz kilkakrotnie przekłada spotkania z pracownikami szpitala. kasa jest przeznaczana na sport i to duza. na upadła olimpię. Dyrekcja nie robi nic zeby pozyskac pieniadze przewidziane w budzecie.

 4. 4
  +1
  ~ ?
  Sobota, 31.03

  A pani koordynator to przypadkiem nie z Ostrudy pochodzi?

 5. 5
  +8
  ~ Obserwator
  Sobota, 31.03

  Nie ma co, Elbląg przyśpiesza, ale po równi pochyłej.

 6. 6
  +3
  ~ B.S
  Sobota, 31.03

  przez 39 lat walczyłam o ten Szpital z tego 20 lat jako związkowiec ,aby na koniec mojej pracy usłyszeć niech s.. ..la ,gdyby nie moj upór i walka ten szpital już dawno byłby zozgrabiony .Związkowcy nie dajcie się walczcie do końca.Zyczę Wam wytrwałości ,a przy okazji Zdrowych i Wesołych Świąt.

 7. 7
  --3
  ~ konio
  Sobota, 31.03

  Kochane Panie pielęgniarki, Czas i pora zlikwidować szalejący gronkowiec na porodówce. W ciągu miesiąca zanotowano 6 zakażeń. Rodzice będą występować o odszkodowania. Może zamiast strajkować czas by się zabrać za poprawienie czystości. Mimo tego brońcie swoich miejsc pracy.

 8. 8
  +2
  ~ poldek
  Sobota, 31.03

  Dobrze załoga to odbiera.Koniec ze szpitalem. Obecna ekipa tylko niszczy, likwiduje, czyści i pozostawi pustkę. Nie ma żadnych koncepcji< żadnego programu a wicek, biznesmen od parkingów,m najmądrzejszy niby ???? chce reformować szpital ? KOSZMAR < ale p. Gelert ( PO ) czyli sojusznik będzie miała monopol na wszystko.

 9. 9
  +4
  ~ ktoś
  Niedziela, 01.04

  Do Konio: Co do gronkowca to i owszem występował. Ale z tego co mi wiadomo został on przyniesiony i przeniesiony przez jedną z pacjentek. Więc co mają do tego pielęgniarki!? WTF Zanim coś napiszesz zweryfikuj swoje wiadomości.

 10. 10
  +5
  ~ Przyszły tata
  Niedziela, 01.04

  Do Konio. A propos gronkowca dam przykład. Wchodzi taki konio na oddział dotyka klamiki, poręczy i zostawia bakterie. Mimo że są co chwilę dezynfekowane. Możesz być nosicielem nawet o tym nie wiedząc. A gdybyś czytał zalecenia wywieszone na drzwiach to byś wiedział/a że należy dezynfekować ręce a jest gdzie. Ale po co?! Pomyślało kilku konio i w ten sposób sam/a możesz doprowadzić do roznoszenia bakterii. Ps. Drodzy przyszli tatusiowie jeżeli już chodzicie ubrani w zielony fartuch proszę NIE WYCHODŹCIE W NICH NA DWÓR!!! Ten fartuch ma stanowić barierę pomiędzy "brudnymi" ubraniami a czystymi pomieszczeniami. Jeżeli wychodzicie w nich to to nie spełnia założeń. Sami możecie nieświadomie zakazić własne dziecko. PS2. Ludzie wchodźcie w pojedynkę na oddział i DEZYNFEKUJCIE RĘCE a będzie dobrze!!!. NIE PCHAJCIE SIĘ TABUNAMI.WSZYSTKO JEST OPISANE NA DRZWIACH!

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1460070610046