Wtorek, 5.12.2023, Imieniny: Krystyna, Sabina, Norbert
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (29)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --1
  ~ t
  Wtorek, 20.12

  dlaczego Pan Zieliński chwali kadrę UM, przecież oni najchętniej schowali się pod biurkiem żeby tylko nie załatwić petenta, a i tak trwa to miesiącami, pytanie więc dlaczego nie wypełniają poleceń prezydenta - termin załatwienia sprawy 14 dni.

 2. 2
  --1
  ~ Nowa Prawica
  Wtorek, 20.12

  Z obecna opozycja w radzie miejskiej nie ma sensu robic wywiadow, bo oni juz pokazali "na co ich stac". Na razie Nowaczyk dla opozycji z rady jest "be", ale wystarczy ze zatrudni zone jakiegos "opozycjonisty" w UM i juz bedzie "cacy". Tym panom (i paniom) musimy juz podziekowac. WSZYSTKIM.

 3. 3
  --4
  ~ Zniesmaczony
  Wtorek, 20.12

  Czy mnie pamięć myli ? Czy to robota ekipy prezydenta słoniny i jago człowieka Artura Zielińskiego : http://www.youtube.com/watch?v=0k2bvlGEza8 . Modrzewina, dziesiątki milionów wywalone w mrzonki. Panie Arturze nie wstyd panu zabierać głos?

 4. 4
  +3
  ~ mieszczanin
  Wtorek, 20.12

  Miałem wielką ochotę podzielić się z Panem Nowaczykiem opłatkiem podczas spotkania na starówce. Niestety wszędzie strefa płatnego parkowania a do tego straż miejsca , straż graniczna oraz policja dokładnie tak jak codziennie skrupulatnie pilnowały aby jakiś cham nie postawił samochodu za friko.

 5. 5
  --2
  ~ nie mieszczanin
  Środa, 21.12

  mieszczaninie świateczne spotkania odbywały sie w weekend gdzie parkingi sa za darmo... marna próba oczernienia GN

 6. 6
  0
  ~ eb
  Środa, 21.12

  przyganiał kocioł garnkowi, ..............................

 7. 7
  0
  ~ kkel
  Środa, 21.12

  Panowie wasz bełkot przeraża a kolejne zakłady są likwidowane. Co z miejscami pracy. Zobaczcie co dzieje się w Enerdze. Likwidowane stanowisko po stanowisku, dojazdy do Braniewa, aby tylko zmusić pracownika do złożenia wypowiedzenia. Panowię związkowcy udobruchani po zatrudnieniu członków rodzin i jest OK. Dość bełkotu i do pracy.

 8. 8
  --4
  ~ optymista
  Sobota, 24.12

  Panie Zieliński słuszna racja. Poza parkingami nie widać żadnej zmiany w Elblągu.Biedne miasto emerytów i rencistów .Nie stać tych ludzi na opłaty parkingowe , ledwo wiążą koniec z końcem , a tu jeszcze muszą płacić haracz dla miasta za to ze chcą pospacerować po starówce.Czekam tylko kiedy wstęp do Bażantarni będzie oparkingowany , przy górze chrobrego juz stoją parkomaty.Całe miasto w parkomatach / dworzec centra handlowe osiedla mieszkaniowe ,dużo pan prezydent zrobił w jeden rok dla Elbląga.

 9. 9
  +1
  ~ eika75
  Czwartek, 29.12

  Ludzie......jakie komentarze!!! Wynika z tego ze zaden Prezydent Elblaga nie zaslugiwal na to stanowisko. Malo problemow macie procz platnych miejsc parkingowych? Stac was na samochod? Wiec plac.To jest normalne prawie w cale Europie.to nie przelom lat 80-90, prakowaliscie gdzie popadlo. mi

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1245958805084