Wtorek, 26.09.2023, Imieniny: Justyna, Łucja, Cyprian
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (29)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +7
  ~ Mx
  Wtorek, 20.12

  Pani Kamilko, wyraz \" wniwecz \" pisze się razem. A wywiad ? Dobry i sensowny. Gratuluję.

 2. 2
  --2
  ~ AborygenMiejscowy
  Wtorek, 20.12

  Niewątpliwie niezła robota dziennikarska - nareszcie pojawia się na elbląskiej scenie medium zadające logiczne i nie tendencyjne -pytania. Co do Pana Z. - cóż jest jak by nie patrzeć - ojcem tego co jest w jakimś stopniu i jego ocena jest obdarzona tym właśnie związkiem. A real jest taki jaki jest - pracowano na to parę dziesiątków lat.

 3. 3
  +7
  ~ rejtan
  Wtorek, 20.12

  chcemy chleba z nie igrzysk dość obłudy ,pustych obietnic i nepotyzmu totalnego ,mocny w gebie słby w czynach.Podsumowanie roku możnowładztwa

 4. 4
  +16
  ~ znerwicowany
  Wtorek, 20.12

  Wypytywanie ludzi którzy zasadniczo nie mają nic do powiedzenia (w rozumieniu przekazu nowych treści) jest zajęciem jałowym i pozbawionym sensu. Ponadto odstręcza czytelników. Ludzie bez jaj i twarzy ( własnych) nie powinni być wybierani na funkcje publiczne, gdyż taka magma ludzka zaciemnia obraz rzeczywistość i uniemożliwia np wskazanie p Nowaczykowi drogi wyjścia z pijarowskiego tunelu. Bardzo optymistycznie założyłem że p prezydent w ogóle jest takim wyjściem zainteresowany. Niestety istnieje inne rozwiązanie polski system władzy mafijno -finansowo-towarzyski okrzepł na tyle że typowe instytucje demokratycznego państwa jak "wolne wybory" "konkursy" "wolność wypowiedzi"przestały mu zagrażać, a to z tego względu że dostęp do nich jest kontrolowany i limitowany personalnie (proszę zwrócić uwagę na garnitur kandydatów wystawianych w wyborach) przez tenże system. Czyli nasze życie publiczne odbywa się w sztucznej izolowanej od społeczeństwa kaście która co jakiś czas wymienia sobie lidera nie zmieniając swoich priorytetów "ideologiczno-politycznycznych". Oczywiście te "priorytety " tyczą głównie interesów osobistych ich włascicieli.

 5. 5
  --3
  ~ AborygenMiejscowy
  Wtorek, 20.12

  No Panie znerwicowany - jakbyś PAN moje myśli czytał. W pełni się pod tym podpisuje. A omnipotencja naszego kraju i samorządu to rzeczywiście problem w obecnej chwili nie do pokonania.

 6. 6
  +10
  ~ gawel
  Wtorek, 20.12

  nowaczyk to porazka elblaga to pijarowiec i klamca jak jego szef tusk

 7. 7
  +7
  ~ życie
  Wtorek, 20.12

  Aquapark w Elblągu nie powstanie bo ten w BRANIEWIE SPLAJTUJE,a jak u nas nie powstanie to na następna kadencję mamy NOWEGO PREZYDENTA ELBLĄGA bo obecny przegra.Nie trzeba być wróżbitą obiecanie i nie zbudowanie kończy się czerwoną kartką.Jeśli chodzi o nowe miejsca pracy i nowe firmy to zacznijcie kopać mierzeję a wtedy zobaczycie jaka kasa przyjdzie do Elbląga.TYLKO ŻEBY BYŁA TRZEBA MIEĆ TROCHĘ OLEJU W GŁOWIE i pomysłów jak Prezydent Gdyni.

 8. 8
  +3
  ~ Pan Fikcyjny
  Wtorek, 20.12

  Całe żądy PO w Ellągu to fikcja.Odpracowanie długów w ZK to też fikcja .Tylko do jasnej h...ry dla czego rachunki nie są fikcyjneNowaczyk oszuście ,oszukałeś Ellążan !

 9. 9
  +3
  ~ Ja-Za
  Wtorek, 20.12

  Pan jakobyły vice odpowiedzialny m.in. za infrastrukturę sportowo-rekreacyjno-turystyczną nic nie zrobił aby Elbląg stał się miastem przyjaznym mieszkańcom i przyjezdnym. Czy Pan Zieliński wie, że inwestorzy lokują swoje projekty w miastach które posiadają odpowiednie zaplecze wypoczynkowe, ulice bez dziur itd. Pan był u boku poprzedniego Prezydenta przez 8 lat a byl to czas bardziej korzystny do realizowania tych przedsięwzięć, które podejmuje obecny Prezydent. Elbląg byłby innym miastem ale przez Pana zaniechania jest nieatrakcyjnym dla potencjalnych inwestorów. Obecne dzialania napawają optymizmem, że nasze miasto będzie miejscem lokowania inwestycji - oferujących nowe miejsca pracy. Panie Zieliński niech Pan lepiej nie wspomina opracowanej przez Was "Strategii" bo to wielka porażka / patrz chociażby - rozdział dot. rozwoju sportu/.

 10. 10
  +7
  ~ Elblążanin
  Wtorek, 20.12

  Panie Zieliński, napiszę tak zapomniał wół jak cielęciem był. Tytuł tego reportażu to żart. Wy mieliście ludzi w d... zero szacunku dla obywatela, na spotkanie umówione ok 2 miesiące wcześniej mieliście 5 minut bo macie inne spotkanie. No cóż ale z perspektywy opozycji jest się osobą pokrzywdzoną. Ech życie.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.94908380508423