Sobota, 10.12.2022, Imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (34)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ plum
  Niedziela, 20.11

  Ty Msciciel od siedmiu boleści jestes po 3 klasach.Znam osobiscie rodzinę jednego z porywaczy ,rodzice od kilku lat walcza z nim i o niego są bardzo porządnymi , spokojnymi i uczynnymi ludzmi służą pomocą w potrzebie ,byli bardzo zaskoczeni tym zdarzeniem ,matka jest w szoku ,bardzo mi ich żal.Piętnować to takich jak ty durniu .Facet 20 letni wie co robi i odpowiada za siebie,będziesz miał dzieci to sie przekonasz że nie zwasze wychodzi tak jak byś chciał.Więc przeproś rodzinę tych ludzi,a oni poniosą adekwatną do czynu karę.

 2. 2
  0
  ~ anonim
  Niedziela, 20.11

  do Msciciela !!!! Jestes tak madry chcesz nazwiska i adresy tych osób i najlepiej moze ci podac adresy ich rodzin co !!! Bawi Cie szykanowanie bardziej ich rodzin niz samych sprawców bardzo zabawne zebys sie nieprzeliczył , widac nie myślisz popieram na pewno osobe która napisała ze co ma do tego rodzina . Tak sie składa ze jestem osoba z rodziny jednego ze sprawców i nic niewiedzielismy co sie kroji wiec dlaczego mamy odpowiadac za ich czyny , sami mamy dzieci i wiemy co czuje matka tego chłopaka, wiec wara od nas i komentarze typu debilnego ponizej marginesu wsadz sobie w tyłek. Bo to cholernie nas tez boli , wiec zanim sie wypowiesz to dobrze to przemysl.

 3. 3
  0
  ~ robol
  Niedziela, 20.11

  Jest tylko jedna kara,kolonia karnai rowy melioracyjne.Takze ruska metoda nie rabotajesz nie kuszajesz.Moze to nauczy ich uczciwej pracy.

 4. 4
  0
  ~ margolcia
  Niedziela, 10.06

  Sieniak na wolnosci szarzuje autem bez prawka bo mu zabrali takie to nasze prawo dziwne.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.93294596672058