Środa, 8.07.2020, Imieniny: Elzbieta, Adrian, Edgar
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (30)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +2
  ~ Elblążanka
  Piątek, 30.09

  Panie Krasulski co Pan chce zrobić w Sejmie w następnej kadencji skoro Pan nic nie zrobił będąc w Sejmie przez kilka lat nie zrobił Pan nic przede wszystkim nie ma Pan wykształcenia tam trzeba ludzi młodych i mądrych. Przecież Pan nie potrafi poprawnie wypowiedzieć się po co zajmować miejsce

 2. 2
  +3
  ~ aktywność posła K., czyli BMW.
  Piątek, 30.09

  Czy ktoś kiedykolwiek widział jak poseł L. Krasulski przemawia w Sejmie? Proszę o dane: kiedy? gdzie? w jakiej sprawie? itd. Na przykładzie posła K. ewidentnie widać jak prawy i sprawiedliwy Jarosław Kaczyński praktykuje znaną z PRL-u zasadę BMW (Bierny, Mierny ale Wierny). Rzeczywiście Jarosław Kaczyński ma rację: Polacy zasługują na ..... lepszych posłów!

 3. 3
  +2
  ~ Elblążanin
  Sobota, 01.10

  Śmiać mi sie chce gdy czytam te wszystkie komentarze i wyobrażam sobie jakie prostaki je pisały.Większość uważa że jeśli polityka nie widać w tv to znaczy że nic nie robi.NO bo najlepiej to się tylko lansować jak robi towiększość polityków w naszym kraju!!! Również uważam że mało króry z piszących te komentarze miał okazję poznać pana Krasulskiego.

 4. 4
  +4
  ~ beata
  Sobota, 01.10

  Dla mnie i wielu mlodych ludzi liczy sie TYLKO PALIKOT ,glosujac na niego damy mu szanse zeby sie wykazal ,.

 5. 5
  +2
  ~ krzysio
  Niedziela, 02.10

  Z panem Krasulskim pracowałem w Zakładach Piwowarskich w Elblągu, to go znam. A co do wyborów, rozwiązanie jest banalnie proste - NA WSZYSTKICH LISTACH - NIE GŁOSUJCIE NA JEDYNKI !!! Wtedy dopiero w polityce może coś się zmienić. A nie tylko te same mordy przy korycie od 20 lat.

 6. 6
  0
  ~ rs
  Niedziela, 02.10

  Panie Elblążanin poznaliśmy Krasulskiego jako wybitnego mówcę szczególnie na mównicy sejmowej gdzie przez 6 lat nie miał żadnego wystąpienia a w swoim biurze poselskim trudno z mim rozmawiać chyba bez swego prezesa, odbiera mu mowę i trzęsie jak osika tylko nie wiem z jakiego powodu może to choroba filipińska.

 7. 7
  0
  ~ dina
  Niedziela, 02.10

  Najgorsze jest to ze w polskiej polityce nie ma ludzi czystych jak lza ,a jest wrecz na odwrot .

 8. 8
  +1
  ~ mietek22.1949@o2.pl
  Niedziela, 02.10

  Racja jest taka aby nie głosować na jedynki mój poprzednik ma racje,wtedy się może coś zmieni.Nie mogą rządzić ludzie którzy się nie sprawdzają.

 9. 9
  0
  ~ Stary
  Niedziela, 02.10

  Do sejmu nowi ludzie senat skasować oszczędne państwo zrobic.Poseł dieta najniższa średnia krajowa i żarcie może by tak się nie pchali byli by prawdziwi społecznicy.

 10. 10
  0
  ~ ccc
  Poniedziałek, 03.10

  k.... : powiedz za co wyrzucili cię z wojska ? czy to ma związek z trzęsiawką ?

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.