Środa, 16.06.2021, Imieniny: Alina, Aneta, Justyna
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (21)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ Oko
  Poniedziałek, 22.11

  zobaczymy który z nich posprząta po sobie, a który sra do własnego gniazda

 2. 2
  0
  ~ MYŚLĄCY REALNIE
  Poniedziałek, 22.11

  MŁODZI NIE WIERZCIE NOWACZYKOWI PUSTE SŁOWA O POWROTACH LUDZI Z ZAGRANICY NOWE MIEJSCA PRACY DO CZASU WYBORÓW A PO WSZYSTKO UCICHNIE ZNAJDĄ SIĘ MIEJSCA PRACY ALE DLA JEGO PODWŁADNYCH STANĄ REMONTY DRÓG ZANIM KOLEJNY ZACZNIE COKOLWIEK ROBIĆ DLA MIASTA BĘDĄ NASTĘPNE WYBORY A SŁONINA PRZYNAJMNIEJ CAŁY CZAS DZIAŁA MIASTO PIĘKNIEJE PRZYBĘDZIE NAM TURYSTÓW DAJCIE MU JESZCZE JEDNĄ SZANSĘ ZAWSZE LEPSZY WRÓBEL W GARŚCI NIŻ GOŁĄBEK NA DACHU

 3. 3
  0
  ~ elblążanin
  Poniedziałek, 22.11

  Ale Wy wszyscy jesteście naiwni z Tym Nowaczkiem. Spójrzcie na Gminę Elbląg, gdzie był Wójtem. Nomalnie gmina "go kochała". Kto z Was słyszał o nowym planie rozwoju Elbląga ??? Nie było i pewnie nie będzie. Czemu PO nie postawiło na Pana Naguszewskiego ????\ Bo on nie jest aparatczykiem. Dzięki temu nie muszę iść na wybory, po so wybierać pomiędzy dwoma aparatczykami. Tu nie można powiedzieć wygra najlepszy, bo najlepszego nie ma.

 4. 4
  0
  ~ mikolino
  Poniedziałek, 22.11

  różnica może niewielka, ale za to liczba oddanych głosów na poszczególnego kandydata jest ŻENUJĄCA. niech przyszły prezydent NIE mówi, że go wybrali mieszkańcy, bo zaledwie garstka. sytuacja fatalna, bo przyszły prezydent i tak nie będzie miał poparcia mieszkańców.

 5. 5
  0
  ~ elblążanin
  Poniedziałek, 22.11

  Gintowtowi damy kopa jak nie zostanie Posłem, może wtedy coś zrozumie.

 6. 6
  0
  ~ mieszkaniec
  Poniedziałek, 22.11

  Nowaczyk co to za prezydent jeżeli karierę rozpoczyna od kłamstwa pisał wcześniej że uzyskał pieniądze na przebudowę drogi 503 a okazuje się że narazie nie doszło nawet do przetargu ile jeszcze ma ukrytych kłamstw ???????

 7. 7
  0
  ~ ~krzyżak~
  Poniedziałek, 22.11

  Elbląg, miasto ludzi starych. Jeżeli wygra p. Słonina, to restauratorzy mogą się zwijać z Elbląga, będzie to bowiem znak, że nasze miasto to dom starców, ludzi, których w przeważającej części nie stać na taki luksus, jak obiad w restauracji, filiżanka kawy na Starym Mieście etc. Proszę ludzi będących na emeryturze, aby nie traktowali moich słów jako obraźliwe, ale proszę Was, dajcie młodszym szanse na odrobinę rozwoju, tak intelektualnego, jak i fizycznego. Tego p. Słonina nam nie zapewni.

 8. 8
  0
  ~ maniek
  Poniedziałek, 22.11

  Komentarz zablokowany z powodu naruszenia regulaminu!

 9. 9
  0
  ~ mundek
  Poniedziałek, 22.11

  a ja wam obiecuje, że Nowaczyk nic nie zrobi po wyborach, ja wam to obiecuje !!!!!! i to ja powinienem wygrać bo moja obietnica się spełni a nie jego

 10. 10
  0
  ~ elblążanin 2
  Poniedziałek, 22.11

  I znów ble,ble a na głosowanie to poszli starzy a pisarze na stronach i młodzi potrafią biadolić .Druga tura idż głosuj jeszcze jest szansa była wcześniej ale my tylko potrafimy gadać nie działać.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.