Sobota, 19.06.2021, Imieniny: Gerwazy, Protazy, Julianna
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama


Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii WYBORY 2010

35,52% głosów dla Nowaczyka. Będzie druga tura

22.11.2010, 01:37:18 Rozmiar tekstu: A A A
35,52% głosów dla Nowaczyka. Będzie druga tura
Fot. Rafał Kadłubowski

- Poczekajmy na ostateczne wyniki – nie chce komentować cząstkowych wyników Grzegorz Nowaczyk. Według nieoficjalnych wyników z 20 obwodowych komisji wyborczych prowadzi Grzegorz Nowaczyk 35,52%(2806 głosów), tuż za Nowaczykiem jest Henryk Słonina, 30,52 %. (2398 głosów), a dalej Jerzy Wilk 17,37 %  (1344 głosów),  Witold Gintowt-Dziewałtowski 14,40 %(1123 głosów) i Stefan Rembelski 2,19% (178 głosów).

- Wszystko wskazuje na to, że do naszego programu przekonaliśmy większość elblążan. Szanujemy wyniki pozostałych kontrkandydatów, w drugiej turze będziemy starali się przekonać elblążan do tego, że nowy plan rozwoju Elbląga proponowany przez Grzegorza Nowaczyka jest najlepszą z propozycji. - cieszy się Witold Strzelec kandydat na radnego sejmiku wojewódzkiego.

Różnica między Nowaczykiem, a Słoniną nie jest duża, dlatego elblążanie pójdą do urn jeszcze raz, 5  grudnua..

- Kolejne dwa tygodnie przed drugą turą to czas decyzji dla wszystkich elblążan. Czy elblążanie chcą, by miasto tylko ładnie wyglądało, czy wybiorą rozwój gospodarczy i dobrobyt.- podsumowuje Witold Strzelec.
 

 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (21)

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Jeśli nie masz jeszcze konta to możesz je założyć tutaj »
Kliknij tutaj aby założyć swoje konto na naszym serwisie.

Stając się infomaniakiem masz dostęp do: profilu użytkownika, komentarzy, ogłoszeń, konkursów oraz nagród za aktywność na naszym serwisie.

 1. 1
  0
  ~ Gintowt ist Tot!
  Poniedziałek, 22.11

  I Gintowt poległ! Wreszcie Elblążanie dali kopa temu aparatczykowi! Pokazali także, iż chamskie zagrywki wobec dawnego kolegi partyjnego - spotkały się z właściwą oceną! To równiż ważna kwestia w tzw. dobrym wychowaniu wyniesionym z domu, a nie na wyuczonym na partyjnych zebraniach!

 2. 2
  0
  ~ ja z Elbląga
  Poniedziałek, 22.11

  W pełni zgadzam się z moim przedmówcą, Elblążanie w sposób należyty potraktowali pieniacza Gintowta, odprawa jaką otrzymał chyba spowoduje, że odejdzie w niesławie ze sceny politycznej...

 3. 3
  0
  ~ Jotes
  Poniedziałek, 22.11

  Zostawcie Słoninę! Póki może i chce pracować dla naszego miasta - niech to czyni! Pamiętajcie o tym, że Słonina to nie tylko on jeden a cały sztab ludzi z którymi on współpracuje i oni chcą z nim współpracować. Nie zmienia się zaprzęgu na środku rzeki. Elbląg w ostatnich 8 latach zmienił się i nadal się zmienia. A cóż takiego pokazał pan Nowaczyk czy Wilk? Przy każdym z nich czeka nas zastój przynajmniej do czasu wymiany ekipy w magistracie - a to może potrwać przynajmniej pół roku. I dalej pozostanie jedna wielka niewiadoma. Głosujcie za stabilizacją!

 4. 4
  0
  ~ ARAS260
  Poniedziałek, 22.11

  przestan pan pieprzyc panu Słoninie to my juz podziekujemy czekamy na rozwuj Elbląga społeczno-kulturalno-sportowy a nie wszystkie pieniądze z budżetu ida na skrzyzowania i drogi.....to jest potrzebne ale nie jest piorytetem. NIE CHCEMY ŻEBY ELBLĄG Z ROKU NA ROK UMIERAŁ ZERO ATRAKCJI DLA LUDZI W ELBLĄGU SŁONINY TYLKO DROGI DROGI ITD!!!!!!!!!!! GRZEGORZ NOWACZYK NA PREZYDENTA !!!!!!!!!!!!!

 5. 5
  0
  ~ h2o
  Poniedziałek, 22.11

  HE hE TAK JAK PISAŁEM WCZEŚNIEJ NAJWIęKSZYM PRZEGRANYM ZOSTANIE Witold Gintowt-Dziewałtowski, A WIĘC NIEJAKI MAREK MLISZCZYŃSKI WICEPREZYDENTEM JUŻ NIE ZOSTANIE-brawo! Tak jak pisalem wcześniej to , że zarząd sld wystawił Witka na kandydata na prezydenta ma się nijak jak zagłosuje lewicowy elektorat. W II turze cały elektorat PISu i SLD zagłosuje na Henryka (wielkiego) Słonine i 4 kadencja jest pewna!

 6. 6
  0
  ~ Elblążanin
  Poniedziałek, 22.11

  Chcemy obwodnicy z Fromborskiej na siódemkę i oświetlenie deptaka na Bielany

 7. 7
  0
  ~ karol
  Poniedziałek, 22.11

  Super! Nowaczyk może zrobi coś dla tego zapomnianego przez wszystkich "miasta". Cieszę się cholernie! Trzymam kciuki za dalszą wygraną panie PREZYDENCIE!

 8. 8
  0
  ~ załamana
  Poniedziałek, 22.11

  Jestem załamana wynikami, w drugiej turze na bank wygra Pan H.Słonina. Brak słów a wstyd płakać. Nastepne cztery lata układów!

 9. 9
  0
  ~ sprzataczka
  Poniedziałek, 22.11

  wybory sie skonczyly ale kto teraz psprzata ten syf z ulicy kartony na slupach reklamy po klatkach za taka kase wydanych pieniedzy mozna wykarmic tyle dzieciakow !!!

 10. 10
  0
  ~ B.
  Poniedziałek, 22.11

  No właśnie - nowy przy "korycie" niech zbuduje obwodnicę od wschodu jako priorytet. A 5 grudnia- wolne. Czy głosować na cholerę czy tyfus?

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.