Środa, 14.04.2021, Imieniny: Julianna, Justyna, Walerian
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (19)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ gre
  Poniedziałek, 11.05

  Śmiech mnie ogarnia,ciekawe jak bedzie odbywal sie ruch po Nitschmana w dwoch kierunkach a do tego zaparkowane przy krawężnikach samochody.W jedną stronę ciężko przejechać,a te podziemne parkingi pod placem Konstytucji to bedzie kolejny cud swiata

 2. 2
  0
  ~ drogowiec
  Poniedziałek, 11.05

  A ja widzę, że Zaniepokojony nie jest w temacie. A kto przebudowuje Niepodległości? Nie Skanska tylko lokalny PDiM z WMPD. A kto drogę przy ETBS? Comtrans z Olsztyna. Kolega jest lekko niepoinformowany. A jak Skanska wygrywa to chyba dlatego że ma najniższą cenę, co nie? Jest tańsza od lokalnych wykonawców.. Browarna ma być robiona na 2010 - dlatego nie łatają, bo nie opłaca się inwestować w coś jak zaraz ma być rozebrane - trzeba zacisnąć zęby i wytrzymać, póki co jechać wolniej i uważać. Do tych, co narzekają na stan dróg - jest źle ale stopniowo się poprawia - nie od razu Rzym zbudowali.

 3. 3
  0
  ~ Kierowiec
  Poniedziałek, 11.05

  Korki, Fotoradary, Remonty w Elblągu: http://infodrogowe.pl/?zoom=12&lat=54.18073&lon=19.40239&layers=BTFFFFF

 4. 4
  0
  ~ poirytowana
  Poniedziałek, 11.05

  Granda, jak zwykle dobro "ogółu" jest priorytetowe. Dobro "jednostek" tam mieszkających nie liczy się! CZY PRZYWILEJ MIESZKANIA W CENTRUM MUSI ZAWSZE SKUTKOWAĆ HAŁASEM ULICZNYM? Na zachodzie ludzie nie odczuwają mieszkania w centrum, bo jest jakaś inteligentna architektura krajobrazu, a u nas co..polityka?. Miejsce tego przyszłego ronda było swojego rodzaju enklawą -"ciszy i spokoju". Aż strach żyć z powodu nowej ulicy Grota Roweckiego prowadzącej do tego ronda. Najciekawiej wyglądałoby to miejsce, gdyby miało charakter dawnego "Placu Czerwonego" z okolicznymi budami, tylko na miarę dzisiejszych czasów, z uporządkowanym terenem wokół, z obfitą zielenią i małą ( w stylu lat 50-tych) architekturą."GRATULACJE" WŁADZO.

 5. 5
  0
  ~ lol
  Poniedziałek, 11.05

  Czyli od czerwca nie dojadę ani na saperów ani na druską tramwajem przez półtora roku??? PORAŻKA, oby komunikacja zastępcza była w miarę sprawna o ile będzie w ogóle.

 6. 6
  0
  ~ sebo
  Wtorek, 12.05

  Skoro roboty obejmują także "usunięcie kolizji istniejącej linii tramwajowej z przebudowywanym układem drogowym dotyczącym ulic: G. Roweckiego, Zw. Jaszczurczego...", to chyba znaczy, że będą nowe tory, bo jak na Grobli zlikwidują to jakoś ten tramwaj musi dojechać na Bema :)

 7. 7
  0
  ~ ursus
  Wtorek, 12.05

  kolejna chora wizja sloniny! niczym modrzewina! slonina wez zejc na ziemie! i wypad z ratusza! koncz wasc....

 8. 8
  0
  ~ xxx
  Wtorek, 12.05

  będą przełożone tory tramwajowe, do Bema będą dalej prowadzić.. w wakacje 2010 będzie zorganizowana komunikacja zastępcza na czas wyłączenia tramwaju, ruch odbywać się będzie po jednej jezdni..

 9. 9
  0
  ~ Elblążanka
  Czwartek, 02.07

  JESTEM SZCZERZE ZNIESMACZONA kolejnymi FATALNYMI posunięciami naszgo nieszczęsnego rzadu!!!!!!!!!!! MASAKRA!!!!!!! I KTO ZA TO WSZYSTKO PŁACI?!!!!? MY OCZYWIŚCIE! A GDZIE MA BYĆ W TYM MIEŚCIE ODROBINA PRZESTRZENI??????? SZCZEGÓLNIE DLA RODZINNYCH SPACERÓW. CZY NIKT W TYM MIEŚCIE NIE MYŚLI O NAJMŁODSZYCH??? MOZE TUŻ PRZY RĄDZIE??????? POZA TYM KTÓŻ Z NAS NIE PAMIĘTA JAK JESZCZE CAŁKIEM NIEDAWNO LIKWIDOWANO RONDA W NASZYM MIEŚCIE, CZY PO TO BY TERAZ WCISKAĆ JE W KAŻDĄ NAJMIEJSZĄ DZURE????? A WŁAŚCIWIE PO CO ONO MA TAM SŁUŻYĆ? CHYBA TYLKO PO TPO BY UTRUDNIĆ ŻYCIE MIESZKĄANCOM OKLOLIC I!!!!!!!!!!!

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.79496288299561