Piątek, 1.07.2022, Imieniny: Halina, Marian, Klarysa
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii ZKS Olimpia Elbląg

Piłkarska środa przy Agrykola. Olimpia powalczy o punkty ze Zniczem

26.04.2022, 18:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Piłkarska środa przy Agrykola. Olimpia powalczy o punkty ze Zniczem

Za miesiąc o tej porze będziemy już myślami na wakacjach. Te plany mogą pokrzyżować mecze barażowe, o ile oczywiście Związkowi wezmą w nich udział, a szanse na to przecież wciąż są. Losy Olimpijczyków będą zależały od najbliższych pięciu spotkań oraz liczbie „oczek” w nich zdobytych, a pierwszą okazją na powiększenie dorobku punktowego będzie najbliższe spotkanie ze starym dobrym znajomym z Pruszkowa.

 

 

 

Można powiedzieć, że czeka nas mecz ligowych weteranów, gdyż zarówno Olimpia jak i Znicz występują na poziomie centralnym nieprzerwanie od kilku lat. Osobną kwestią jest sposób w jaki podtrzymują tę passę – niekiedy obserwujemy wspólną walkę o utrzymanie do ostatnich minut sezonu, a czasami, jak choćby teraz w przypadku Olimpii, o baraże.

 

Na ten moment jedni i drudzy praktycznie mają zapewnione utrzymanie w eWinner 2. Lidze i chyba nic nie jest w stanie tego planu zniweczyć. Goście mają na koncie 38 punktów i 10-cio punktową przewagę nad otwierającym strefę spadkową Hutnikiem Kraków. Do Olimpii tracą raptem 4 „oczka”, a więc swoją pozycję w ligowej tabeli mogą jeszcze polepszyć, jednak chyba nikt z przewiduje włączenia się Znicza w walkę o TOP6, choć szansy nie można im zabierać.

 

Przeglądając wyniki zespołu trenera Mariusza Misiury łatwo zauważyć znaczącą poprawę względem rundy jesiennej, podczas której długo znajdowali się na 15. miejscu oznaczającym spadek. Ich sytuacja zaczęła się stanowczo poprawiać po przepracowaniu zimowego okresu przygotowawczego oraz odniesienia 3 zwycięstw (2:0 z Garbarnią, 0:1 z Pogonią Grodzisk Mazowiecki oraz 0:5 z KKS-em Kalisz) w 4 meczach, dzięki czemu wywindowali na 10. miejsce. Małą wpadkę zaliczyli niedawno, bo 16 kwietnia podczas wizyty w Stężycy, gdzie musieli uznać wyższość rywala i wrócić do domu z aż 5-cioma straconymi bramkami, jednak szybko zamazali tę plamę zwyciężając przed kilkoma dniami nad Wisłą Puławy wynikiem 2:0.

 

 

Mecz Olimpia Elbląg – Znicz Pruszków w środę (27 kwietnia) o godzinie 17:00. Transmisja na platformie streamingowej Sportize.pl (miesięczny abonament 23,99zł obejmuje wszystkie mecze eWinner 2. Ligi) oraz w bezpłatnej aplikacji eWINNER.

 

Bilety do nabycia w punkcie sprzedaży, mieszczącym się na parterze budynku klubowego. Wejściówki będzie można nabyć również w dniu meczu w kasie biletowej od strony ul. Agrykola oraz ul. Wspólnej. Więcej informacji znajdziecie na stronie www.zksolimpia.pl.

 

 II liga - sezon Sezon 2021/2022 - aktualna tabela, wyniki, terminarz
Samson

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (2)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +1
  ~ Nax
  Wtorek, 26.04

  Wynik remisowy ze Zniczem biore w ciemno.Przegrana mnie nie zdziwi.A o wygranej to myśle po cichutku i nie wierze mimo klikudekadowemu kibicowaniu Olimpii.

 2. 2
  +2
  ~ cx
  Środa, 27.04

  kogo obchodzi upadła olimpia i ci kopaczy, tylko Wróblewski daje im kasę już chyba z 600.000 zł im oddał z naszych podatkó, tylko pytanie po co.!

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2706410884857