Sobota, 28.11.2020, Imieniny: Jakub, Leslaw, Zdzislaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii KORONAWIRUS

Nauczycielka z SP 4 zakażona koronawirusem

21.10.2020, 18:00:13 Rozmiar tekstu: A A A
Nauczycielka z SP 4 zakażona koronawirusem

Rodzice uczniów chodzących do Szkoły Podstawowej nr 4 (ul. Mickiewicza) zostali dziś (21 października) poinformowani, że jedna z nauczycielek otrzymała pozytywny wynik na koronawirusa.


Zakażona nauczycielka uczyła klasy IV-VIII. O sytuacji rodzice zostali powiadomieni przez Librusa (dziennik elektroniczny, dzięki któremu rodzice mogą m.in. na bieżąco sprawdzać oceny i frekwencje swoich dzieci).

 

Wiemy, że w czwartek i piątek nasze dzieci mają mieć nauczanie zdalne. Mamy czekać na kontakt z kimś z sanepidu. Na razie tyle wiemy

- mówi mama jednego z uczniów.


Na stronie SP 4 czytamy:

Od 22 do 26 października  w szkole odbędzie się nauczanie hybrydowe. Klasy I-III zajęcia stacjonarne w szkole według planu. Klasy IV-VIII nauczanie zdalne z wykorzystaniem narzędzi Google Meet oraz Google Classroom zgodnie z planem lekcji. Stołówka szkolna czynna dla klas I-III.

 

Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (18)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +2
  ~ Bros
  Środa, 21.10

  Chyba cała obsługa szkoły powinna dostać testy na covid Bo niedługo nie bedzie do kogo przychodzić

 2. 2
  +2
  ~ Covid
  Środa, 21.10

  Czemu nic nie piszecie o SP w Zwierznie w gminie Markusy która też cała została zamknięta? Że są chorzy nauczyciele i teraz wszyscy przymusowo na kwarantannie.

 3. 3
  +7
  ~ Z
  Środa, 21.10

  Sp12 odwołane zajęcia

 4. 4
  +5
  ~ Rada
  Środa, 21.10

  A co tu pisać , już prawie wszystkie szkoły w Elblągu mają nauczyciela, dzieci, bądź rodzica zarażonego a to dopiero początek. Dzieci ze szkoły w Zwierznie odsiedza na kwarantannie, wrócą do szkoły a za dwa dni następni chorzy i powtórka z rozrywki. Przyzwyczajać się drogie mamy.

 5. 5
  +2
  ~ rodzic333
  Środa, 21.10

  W SP 12 też covid i odwołali zajęcia 22 i 23 X

 6. 6
  +6
  ~ Czekajcie jeszcze
  Środa, 21.10

  Zamknac te cholerne szkoły. Olbrzymie siedlisko zarazy. Setki dzieci bez maseczek bez żadnego dystansu. Co da odizolowanie jednej klasy? Nauczycielka co przerwę schodzi do pokoju gdzie spotyka się z innymi nauczycielami A ci dalej idą do klas!

 7. 7
  +3
  ~ I na kogo czekacie?
  Środa, 21.10

  No sory po prostu poszło. Na pewno w SP 12 mają problem, zdaje się, że w innych szkołach też. Niezależnie od wszystkiego zdaje się, że winę zwalono na dyrektorów szkół. A gdzie są władze miasta typu: dyrektor edukacji Sowicka (tylko błyszczeć nową fryzurą to sztuka?) typu,prezydent odpowiedzialny za edukację Nowak się nazywa, chociaż do budowlanki mu bliżej, jak do edukacji. I gdzie do ciężkiego diabła jest coraz grubszy Pan Prezydent? Moc mu całkiem odjęło?

 8. 8
  +1
  ~ Hmm
  Środa, 21.10

  Zapraszamy do zapoznania się z sytuacja w gminie Markusy i w SP w Zwierznie. Wszyscy na kwarantannie.

 9. 9
  0
  ~ Rodzic
  Środa, 21.10

  Zarażeni nauczyciele w Zwierznie i nie tylko tam. We wszystkich szkołach zarażeni nauczyciele, dzieci, oraz ich rodzice. Musimy czekać w końcu na mądre decyzję od naszego rządu. Nasz rząd ma nacisk na to aby szkoły funkcjonowały, dlatego są takie cyrki. Nie można winić dyrektorów

 10. 10
  +1
  ~ Rodzic
  Czwartek, 22.10

  Całą szkołę powinni zamknąć , i wszystkich nauczycieli posłać na kwarantanne , dziwne że klasy 1-3 mogą chodzić do szkoły , a nikt nie wziął pod uwagę że dana pani ucząca historii widywała się z nauczycielami 1-3 w pokoju nauczycielskim i co tam wszystko gra , dwa inni nauczyciele jutro będą nadawać ze szkoły zdalnie ? Trzy np uczeń będący na kwarantanie mający kontakt z zarażoną miał kontakt z uczniem klasy 1-3 i co to już nie kwalifikuje do zamknięcia całej szkoły ? Cztery Co do dyrekcji , pani wicedyrektor wpadła do klas kazała się dzieciom spakować i iść do domów nie informując nikogo dlaczego. 5 Rodzice zostali poinformowani bardzo późno , zaznaczając fakt że szkoła wiedziała o przypadku wiele wcześniej . I co teraz z rodzinami które nie będą mogły wyjść do sklepu itp a nie mają tu nikogo kto by im pomógł? A może ktoś z nich został bez chleba ?

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.6136589050293