Czwartek, 30.05.2024, Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii STUDNIÓWKI 2020

Maturzyści ZST w Elblągu bawili się na studniówce. To był wspaniały bal

19.01.2020, 07:00:01 Rozmiar tekstu: A A A
Maturzyści ZST w Elblągu bawili się na studniówce. To był wspaniały bal
Fot. Ryszard Biel

Zespół Szkół Technicznych to kolejna elbląska szkoła, której uczniowie bawili się na studniówce. Bal odbył się w sobotę (18 stycznia) w Nowej Holandii. Zobacz zdjęcia z tego wydarzenia.

"Przez cztery lata pracowaliśmy, by osiągnąć wyznaczone cele. Dzisiejszego wieczoru pragniemy odłożyć na bok wszystkie troski i zmartwienia, aby naszym udziałem stała się dobra zabawa" przekonywali tegoroczni maturzyści ZST w Elblągu. Tak też się stało. W minioną sobotę (18 stycznia) w hotelu Nowa Holandia odbyła się ich studniówka. Ta noc na długo zostanie w ich pamięci.

1 września 2016 roku przekraczając mury naszej szkoły, zapewne nie myśleliście, że czas płynie tak szybko, że za 3,5 roku spotkamy się na balu studniówkowym, na balu, który bedzie waszym pierwszym poważnym balem. 3,5 roku w naszej szkole to nauka, zdobywanie wiedzy, nabywanie nowych umiejętności, dorastanie, wiele przyjaźni, miłości. To czas, kiedy staliście się dorośli, dojrzali, bardzo odpowiedzialni

- mówiła Hanna Mierzejewska, dyrektor ZST w Elblągu otwierając bal studniówkowy.

Bal rozpoczął się tradycyjnie od poloneza. Nie zabrakło również podziękowań, dla grona nauczycielskiego i rodziców. Tańce i zabawa trwały do rana. Ta noc na długo zostanie pamięci maturzystów z ZST.

Studniówka to tradycyjny bal organizowany w przybliżeniu sto dni przed rozpoczynającymi się w maju maturami. To okazja do wspólnej zabawy ze znajomymi i nauczycielami, dla młodych ludzi pierwszy taki bal. Za 107 dni uczniowie ostatnich klas ZST, podobnie jak tysiące ich rówieśników, przystąpią do egzaminu dojrzałości. Na tę noc zapomnieli o czekającej ich niebawem nauce.

Marek Grechuta śpiewał, że "Najpiękniejsze są te chwile, których jeszcze nie znamy". Przed nami, za 107 dni, 4 maja rozpoczną się "te dni, których jeszcze nie znamy". Nie wiemy, jakie będą arkusze egzaminacyjne, nie wiemy, co przyniesie nam czas, ale wierzę, że to będzie wasz sukces.

- podkreśliła dyrektor ZST.
 

Natasza Jatczyńska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Galeria / Studniówka ZST ( zdjęć 240 )
Dodano: 2020-01-19 | Fot. Ryszard Biel
0

Komentarze do artykułu (2)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +1
  ~ Uczeń
  Niedziela, 19.01

  A studniówka TM? Była w piątek

 2. 2
  +2
  ~ Qwerty
  Niedziela, 19.01

  110 zdj- tata z córką?

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2193911075592