Poniedziałek, 4.12.2023, Imieniny: Barbara, Bernard, Krystian
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLECANE

Nowy kierunek na wydziale Lekarskim w Akademii Medycznych i Społecznych Nauk Stosowanych

14.07.2023, 14:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Nowy kierunek na wydziale Lekarskim w Akademii Medycznych i Społecznych Nauk Stosowanych

Jaki jest zawód medyczny, którego nie zastąpi sztuczna inteligencja? Jest nim z pewnością Fizjoterapia. Możesz ją studiować na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznych i Społecznych Nauk Stosowanych (AMiSNS) w Elblągu.Jeśli marzy Ci się praca, która pozwoli Ci aktywnie wpływać na poprawę jakości życia innych ludzi, to Kierunek Fizjoterapia na AMiSNS będzie dla Ciebie idealnym wyborem.


Studiowanie Fizjoterapii na AMiSNS umożliwi Ci zdobycie wiedzy i umiejętności praktycznych niezbędnych do diagnozowania, leczenia i usprawniania pacjentów z szerokim spektrum schorzeń. Nauczysz się specjalistycznych technik fizjoterapeutycznych, których celem jest łagodzenie bólu i przywracanie sprawności ruchowej pacjenta.


Studia na kierunku fizjoterapia na AMiSNS to nie tylko teoria, ale przede wszystkim praktyka. Z naszą pomocą będziesz mieć możliwość odbycia niezbędnych praktyk w renomowanych placówkach medycznych, dzięki czemu zdobędziesz jakże ważne doświadczenie zawodowe. Nasi wykładowcy to doświadczeni specjaliści z dziedziny fizjoterapii, którzy zapewnią Ci wsparcie i rzetelne przygotowanie do przyszłej pracy z pacjentem.


Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej, którym dysponuje AMiSNS, to najnowocześniejsze fantomy, aparatura i pracownie, które realistycznie odwzorowują warunki kliniczne. Nasi studenci mogą tam na co dzień bezpiecznie doskonalić swoje umiejętności pod nadzorem wykwalifikowanej kadry dydaktycznej.


Po ukończeniu studiów na Kierunku Fizjoterapii na AMiSNS będziesz mógł pracować w różnych sektorach opieki zdrowotnej takich jak szpitale, przychodnie, ośrodki rehabilitacyjne czy prywatne gabinety.


Nie czekaj dłużej i dołącz do naszej społeczności rozpoczynając fascynującą karierę w dziedzinie zdrowia i rehabilitacji. Wybierz AMiSNS w Elblągu i zdobądź tytuł Magistra Fizjoterapii.


Szczegóły na Fizjoterapia w Elblągu - AMISNS

Poznaj pełną ofertę na rekrutacja.amisns.edu.pl

 

Centrum Rekrutacji:

8:00 - 16:00 (poniedziałek - sobota)

55 239 38 10/ 512 543 321
55 239 39 55/ 512 542 967

rekrutacja@amisns.edu.pl


 


..........................Materiał promocyjny ..........................

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.33244109153748