Wtorek, 28.11.2023, Imieniny: Jakub, Leslaw, Zdzislaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLECANE

Dieta wojskowa - co możesz jeść, a czego

19.04.2023, 11:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Dieta wojskowa - co możesz jeść, a czego

Jeśli chcesz szybko schudnąć, możesz pomyśleć o diecie wojskowej (która tak naprawdę nie ma żadnego związku z oddziałami wojskowymi). Zanim to zrobisz, dowiedz się więcej o tej diecie.

 


Plan zakłada, że jeśli będziesz go przestrzegać, możesz stracić do 10 kilogramów w ciągu tygodnia. Jest to bardzo ścisła, niskokaloryczna dieta, w której niektóre produkty wydają się zdrowe, a inne nie. Określone są produkty, które należy jeść na śniadanie, obiad i kolację, ale to wszystko. Nie ma żadnych przekąsek, nie ma też żadnej swobody w wyborze jedzenia, która wynikałaby z twoich upodobań.


Sama dieta trwa tylko 3 dni. Po tym czasie należy przejść na normalną, zdrową dietę na co najmniej 4 dni. Jeśli chcesz schudnąć jeszcze bardziej, możesz powtarzać program tak często, jak chcesz, pod warunkiem, że za każdym razem będziesz robić 4-dniowe przerwy.

 


Co możesz jeść, a czego nie możesz na diecie wojskowej


Każdy kąsek, który zjesz podczas tej diety, został wybrany z wyprzedzeniem. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, musisz całkowicie przestrzegać planu. Nie zawiera ona superżywności, takich jak łosoś, migdały czy quinoa. Zamiast tego znajdziesz normalne produkty, takie jak tuńczyk z puszki, jajka na twardo i ser cheddar. Niektóre posiłki zawierają pieczywo, ale nie jest to zdrowe, pełnoziarniste pieczywo, którego można by się spodziewać. Co najmniej jeden posiłek zawiera słone krakersy. www.mamtoo.pl
Istnieje trzydniowe menu, w którym znajduje się dziewięć różnych posiłków. Na przykład:

 


Jeden z posiłków śniadaniowych wymaga zjedzenia
1/2 grejpfruta
1 kromka tostu
2 łyżki masła orzechowego
1 filiżankę kawy lub herbaty (bez śmietanki i cukru).

 


Jedno menu obiadowe zawiera:
    • Dwa hot dogi bez bułki
    • 1 filiżankę brokułów
    • 1/2 filiżanki marchewki
    • 1/2 banana
    • 1/2 szklanki lodów waniliowych

 


Możesz pić wodę i czarną kawę lub herbatę, ale żadnych napojów gazowanych, mleka, soków ani alkoholu. W miarę możliwości trzymaj się menu. Możesz zmieniać niektóre produkty, jeśli masz alergie pokarmowe lub inne potrzeby dietetyczne. Ale zamieniaj tylko te produkty, które są zatwierdzone przez dietę. Na przykład możesz zjeść masło słonecznikowe zamiast masła orzechowego lub tofu zamiast hot-doga. Nie zamieniaj jednak grejpfruta na pomarańczę ani lodów waniliowych na gałkę lodów miętowych lub ciasteczkowych.


Dieta wojskowa nie wymaga unikania węglowodanów, nabiału ani innych grup żywności. W czasie trwania programu możesz jednak nie chcieć jeść na mieście, ponieważ wybór produktów jest bardzo restrykcyjny i prawdopodobnie nie znajdziesz ich w normalnym menu.


..........................Materiał promocyjny ..........................

Oceń tekst:

Ocen: 1

%0.0 %100.0


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.22323489189148