Piątek, 23.02.2024, Imieniny: Romana, Izabela, Damian
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLECANE

Przy Grunwaldzkiej powstają nowe laboratoria!

28.02.2023, 10:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Przy Grunwaldzkiej powstają nowe laboratoria!

W ramach projektu “Centrum Kompetencji Społecznych” w budynku przy Al. Grunwaldzkiej 137 powstaną specjalistyczne laboratoria i pracownie, dzięki którym studenci będą brali udział w praktycznych zajęciach, przygotowujących ich do obejmowania profesjonalnych stanowisk w organizacjach wykorzystujących nowoczesną technologię.

 

 

 

 

Specjalistyczne laboratoria będą m.in. wykorzystywane podczas zajęć na kierunkach Ekonomia, Informatyka, Budownictwo, Mechanika i budowa maszyn a także Kosmetologia. Uczelnia odpowiadając na potrzeby rynku pracy stworzyła nowoczesne specjalności: modelowanie 3D oraz modelowanie 3D w zastosowaniach medycznych, prototypowaniu i mediach interaktywnych.

 

Ponadto w budynku Uczelni przy ul. Zacisze 12, w części pomieszczeń powstanie laboratorium prototypowania.

 

To, co Uczelnia buduje w Elblągu, jest dla Elbląga. W ramach naszej misji chcemy promować kształcenie, nowe technologie oraz zaszczepiać wśród młodzieży zainteresowanie kierunkami technicznymi

– podkreśla Rektor ANS w Elblągu dr inż. Jarosław Niedojadło, prof. uczelni.

 

 

 

 

Praktyczny wymiar studiów

 

W ANS w Elblągu skupiamy się na praktyczności studiowania. O praktycznym wymiarze studiów w naszej Uczelni świadczą wielomiesięczne praktyki zawodowe w najlepszych firmach i instytucjach oraz wykładowcy praktycy dbający o to, aby z zajęć wynieść nie tylko wiedzę teoretyczną, ale również przydatne umiejętności.

 

Wszystko to sprawia, że absolwenci Akademii Nauk Stosowanych w Elblągu postrzegani są jako wykwalifikowani specjaliści, którzy mają znacznie większe szanse na znalezienie posady w wymarzonym zawodzie.

 

 

Pełna oferta kierunków studiów Akademii Nauk Stosowanych w Elblągu oraz szczegółowe zasady rekrutacji znajdują się na stronie internetowej ans-elblag.pl/rekrutacja.

 

 

 

Artykuł dotyczy projektu pt.: „Centrum Kompetencji Społecznych w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Elblągu" realizowanego w ramach Osi priorytetowej 9 – „Dostęp do wysokiej jakości usług publicznych", Działania 9.3 – „Inwestycje w edukację, umiejętności i uczenie się przez całe życie poprzez rozwój infrastruktury edukacyjnej i szkoleniowej", Poddziałania 9.3.2 – „Infrastruktura dydaktyczna szkół wyższych" Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego

 

 


.......................... Artykuł płatny ..........................

Oceń tekst:

Ocen: 4

%100.0 %0.0


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.12108898162842