Środa, 29.03.2023, Imieniny: Wiktoryna, Cyryl, Eustachy
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLECANE

Sprawdź wyniki Lotto i zobacz, czy wygrałeś!

18.10.2022, 15:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Sprawdź wyniki Lotto i zobacz, czy wygrałeś!

Przegapiłeś ostatnie losowanie Lotto? Bez obaw – aktualne wyniki znajdziesz w Sieci. Zobacz koniecznie, gdzie ich szukać – nie chcesz przecież, żeby wygrana przeszła Ci koło nosa! Weź kupon do ręki i sprawdź, czy Twoje liczby są szczęśliwe.

 

Każdy gracz Lotto ma swoje własne metody na typowanie szczęśliwych liczb. Jedni wybierają daty urodzin bliskich, inni – numery wszystkich domów i mieszkań, w których mieszkali, jeszcze inni decydują się na zaufanie ślepemu losowi i pozwalają wybrać liczby maszynie w kolekturze lub systemowi chybił-trafił podczas kupowania losu on-line. Wszystkich łączy niecierpliwe oczekiwanie na wyniki, by przekonać się, czy udało się wygrać. Tylko gdzie znaleźć aktualne wyniki losowań Lotto?

 


Wyniki losowań Lotto – gdzie je znaleźć?


Wyniki Lotto są dostępne na różnych stronach internetowych. Aktualne liczby znajdziesz zawsze na spokeo.pl/wyniki – to pewne i sprawdzone źródło. Zapisz ten link, bo będzie przydatny, jeśli lubisz gry losowe.

 

Na powyższej stronie znajdziesz wyniki wszystkich gier Lotto:

  • Lotto i Lotto Plus,
  • Multi Multi,
  • Eurojackpot,
  • Ekstra Pensja,
  • Mini Lotto,
  • Kaskada,
  • Super Szansa.

 

 

Jak grać w Multi Multi?


Multi Multi to prosta gra losowa, w której samodzielnie decydujesz o tym, o ile grasz. Próg wejścia do gry to 2,50 zł. Następnie musisz określić, ile liczb typujesz w zakładach. Losowanie obejmuje 20 liczb, a możesz ich wytypować od jednej do dziesięciu. Więcej liczb to większa potencjalna wygrana! W kolejnym kroku należy wytypować swoje liczby (zakres: 1-80) lub zagrać na chybił-trafił. Możesz dodać również różne opcjonalne bonusy: grę z Plusem, zwiększyć stawkę lub dodać Super Szansę, dzięki czemu będziesz mieć szansę na dużo wyższą wygraną. Musisz też zdecydować, przez ile najbliższych losowań Twój los będzie brał udział w grze – korzystną opcją jest subskrypcja on-line: gdy ją założysz, zakupiony przez Ciebie kupon weźmie udział we wszystkich losowaniach aż do momentu, gdy zakończysz korzystanie z subskrypcji.

 

Losowanie wyników Multi Multi odbywa się dwukrotnie każdego dnia: o 14.00 i o 22.00. Aktualne wyniki multilotka najszybciej znajdziesz w Internecie.

 


Czy warto grać w Multi Multi?


Gra w Multi Multi przy odrobinie szczęścia może przynieść Ci naprawdę wysoką nagrodę pieniężną. Warto więc raz na jakiś czas próbować, bo istnieje szansa na zwiększenie domowego budżetu.

 

Kupon Lotto jest też świetnym pomysłem na dodatek do prezentu – popularne stały się urodzinowe i imieninowe bukiety zrobione z kuponów, a przyszłe pary młode umieszczają w zaproszeniach informację, że chętnie przyjmą losy zamiast dziesiątek kwiatowych bukietów. Czy nie lepiej byłoby cieszyć się niespodziewanym zastrzykiem gotówki, niż wyrzucać zwiędłe kwiaty z wazonów?

 

Włącz swój ulubiony program i się zrelaksuj! Nie masz pomysłu na film? Podpowiadamy!

 

Ogromną zaletą Multi Multi jest możliwość gry on-line. Nie musisz stać w kolejce do punktu Lotto, choć należy też wziąć pod uwagę, że wybranie się do niego daje możliwość dokupienia Super Szansy.

 

Brałeś udział w ostatnim losowaniu? Koniecznie sprawdź wyniki!


..........................Artykuł płatny ..........................

Oceń tekst:

Ocen: 1

%0.0 %100.0


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.6175389289856