Wtorek, 31.01.2023, Imieniny: Marcelina, Ludwik, Jan
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLECANE

Dołącz do Akademii Sztuki Baletowej od października

30.09.2022, 11:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Dołącz do Akademii Sztuki Baletowej od października

Zapraszamy do nowych grup w Elblągu na Starym Mieście. Akademia Sztuki Baletowej to magiczne miejsce świata artystów, którą tworzą pasjonaci oraz zawodowcy rozumiejący potrzeby swoich podopiecznych. Oprócz profesjonalnej edukacji na salach baletowych, panuje twórcza i rodzinna atmosfera. W ASB Państwa dziecko nie tylko nauczy się tańca klasycznego, czy współczesnego poprawiając swoje możliwości psychomotoryczne ale nauczy się systematyczności, obowiązkowości oraz zdobędzie bezcenną praktykę sceniczną.

 

 

Już teraz przyjmujemy ZAPISY na sezon 2022/2023, a mianowicie:

 

 • RYTMIKA BALETOWA przygotowanie do tańca klasycznego dla dzieci w wieku od 4 do 6 lat - poniedziałki i środy godz. 16.30- 17.30
   
 • TANIEC KLASYCZNY KLASA I na poziomie podstawowym dla dzieci w wieku od 6 do 9 lat -
 • poniedziałki godz. 17.30- 18.30 i czwartki godz. 18.00-19.00
   
 • TANIEC KLASYCZNY MASTER CLASS na poziomie zaawansowanym dla młodzieży – poniedziałki, środy godz. 18.30-20.15 i piątki 17.30-19.30
   
 • ACRO DANCE/ TANIEC WSPÓŁCZESNY – środy godz. 17.30- 18.30 i piątki godz. 16.30-17.30

 

 

Akademia Sztuki Baletowej powołana przez Fundację Akademia Sztuki Baletowej jest członkiem Międzynarodowej Rady Tańca C.I.D (Conseil International de la Danse) działającej w UNESCO w Paryżu. 


Nasi studenci są objęci międzynarodowym programem dostosowanym do efektywnego nauczania tańca w systemie pozaszkolnym. Program Akademii Sztuki Baletowej został przygotowany w oparciu o metodykę Agrypiny Waganowej – uznanej w latach trzydziestych XX wieku za twórczynię rosyjskiej szkoły tańca klasycznego, z zachowaniem tradycji Enrico Cecchetti – wybitnego prekursora szkoły francuskiej.

 

 

Zapraszamy do naszej placówki w Elblągu, którą tworzą soliści baletu oraz wybitni pedagodzy rozumiejący zamiłowanie swoich podopiecznych. W Akademii Sztuki Baletowej nasi uczniowie zdobywają solidne podstawy tańca klasycznego, współczesnego oraz otrzymują bezcenną praktykę sceniczną od wybitnych pedagogów. W tym roku nasze starsze uczennice wezmą udział w nowym projekcie spektaklu „Dziadek do Orzechów” u boku artystów baletu z Opery w Poznaniu i Łodzi.

 

 

Dzięki wykwalifikowanej kadrze, nauczą się techniki oraz wyrazu artystycznego od obecnych oraz byłych pierwszych solistów i solistów scen polskich i zagranicznych, a także poznają rówieśników o podobnych zainteresowaniach.


Wśród naszych uczennic są tegoroczne oraz ubiegłoroczne laureatki Nagród Artystycznych oraz Stypendiów Artystycznych. Fundacja otrzymała zaszczytny tytuł Kreatora Kultury otrzymując zarówno Certyfikat Firmy Godnej Zaufania.

 

 

Celem Akademii jest uzyskanie przez ucznia dyplomu tancerza zawodowego, Certyfikatu Międzynarodowej Rady Tańca CID UNESCO oraz promowanie jego dalszej kariery artystycznej. Najmłodszym zapewniamy edukację artystyczną a także wspaniałą, magiczną atmosferę, otaczając ich rzetelną opieką podczas trwania zajęć.

 

 

Zapisy przyjmujemy:
 

 

 • przez formularz zgłoszeniowy na stronie www.asb-balet.pl w zakładce KONTAKT,
   
 • drogą e-mail na adres: kontakt@asb-balet.pl
   
 • telefonicznie pod numerami telefonów 58 500 91 87, 694-309-226, 728-158-410.

 


Na naszej stronie internetowej otrzymacie Państwo więcej szczegółowych informacji na temat poszczególnych zajęć, zaś na Facebooku oraz Instagramie pojawiają się najświeższe aktualności.
Nie czekaj! Zapisz się już dziś do ASB!
ELBLĄG Bulwar Zygmunta Augusta 12 (Stare Miasto).
 

 


..........................Materiał promocyjny ..........................

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.21475410461426