Wtorek, 31.01.2023, Imieniny: Marcelina, Ludwik, Jan
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLECANE

Wolne miejsca na bezpłatnych studiach - czekamy na Ciebie!

09.09.2022, 09:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Wolne miejsca na bezpłatnych studiach - czekamy na Ciebie!

Myślisz o studiowaniu, ale wybór uczelni dopiero przed Tobą? Jeszcze nie jest za późno, aby zapisać się na wymarzony kierunek studiów w ANS w Elblągu i zacząć studiować już od października!

 

 

Wolne miejsca na studiach w ANS w Elblągu


W Akademii Nauk Stosowanych w Elblągu do 20 września trwa dodatkowy nabór na bezpłatne studia. Nadal masz szansę zapisać się na wiele atrakcyjnych kierunków! 


W ofercie naszej Akademii znajdziesz zarówno nowości, jak i pewniaki od lat cieszące się dużą popularnością. Czeka na Ciebie 14 kierunków kształcenia oraz 25 specjalności na bezpłatnych studiach licencjackich, inżynierskich i magisterskich.


Możesz studiować: Kosmetologię, Filologię PolskąFilologię Angielską, Pedagogikę, Logopedię, Mechanikę i Budowę Maszyn, Budownictwo, Informatykę, Pedagogikę przedszkolną i wczesnoszkolną, Administrację, a także Ekonomię


Jeżeli chcesz kontynuować naukę na studiach magisterskich, to na pewno zainteresują Ciebie studia uzupełniające na kierunkach: Studia menadżersko-prawne, Logopedia oraz Pedagogika.

 

 

Praktyczne kształcenie i wysokie stypendia


W Akademii Nauk Stosowanych w Elblągu stawiamy na praktyczny wymiar studiów. Stale dostosowujemy programy kształcenia do potrzeb rynku pracy oraz zapewniamy naszym studentom wielomiesięczne praktyki zawodowe w największych firmach i instytucjach.


Dzięki temu absolwenci Akademii Nauk Stosowanych w Elblągu postrzegani są jako świetnie wykwalifikowani specjaliści, którzy mają znacznie większe szanse na znalezienie pracy w wymarzonym zawodzie.


Ponadto przygotowaliśmy dla Ciebie atrakcyjny program stypendialny, dzięki któremu możesz otrzymywać nawet 2600 zł miesięcznie studiując całkowicie za darmo w ANS w Elblągu. 


Praktyczne studia połączone z wysokimi stypendiami czynią naszą Akademię wyjątkowo atrakcyjnym miejscem do studiowania. 

 

 

Nie zwlekaj - rejestracja elektroniczna kandydatów na rok akademicki 2022/2023 trwa! 

 

Pełną ofertę kierunków studiów Akademii Nauk Stosowanych w Elblągu oraz szczegółowe zasady rekrutacji znajdziesz na stronie internetowej:

 

 

 

Akademia Nauk Stosowanych w Elblągu
ul. Wojska Polskiego 1, 82-300 Elbląg
www.ans-elblag.pl

 


Biuro Informacji Rekrutacyjnej
tel. 55 629 05 54
e-mail: rekrutacja@ans-elblag.pl


..........................Artykuł płatny ..........................

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.20071506500244