Środa, 29.06.2022, Imieniny: Benita, Piotr, Pawel
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLECANE

Jedyne takie półkolonie wakacyjne dla dzieci w Elblągu!

24.06.2022, 08:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Jedyne takie półkolonie wakacyjne dla dzieci w Elblągu!
Fot. Niepubliczne Przedszkole Mały Europejczyk

To prawdziwy ewenement nie tylko w Elblągu, ale też prawdopodobnie w całej Polsce. Takie półkolonie wakacyjne tylko w Niepublicznym Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu. Klimaty hawajskie, plażowanie, baseny, grill, zabawa do późnego wieczora oraz nocka w przedszkolu.

 


Jedyne takie półkolonie wakacyjne w Elblągu.


Wakacyjne półkolonie w Niepublicznym Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu to niesamowita atrakcja dla wszystkich dzieci w wieku od 3 do 10 lat. 


Takich atrakcji, jakie tu przygotowano dla dzieci, ciężko szukać w innych tego typu placówkach oświatowych, które organizują półkolonie wakacyjne dla dzieci w Elblągu.


Dzieciaki bawią się na wielkiej plaży, którą zorganizowano na terenie olbrzymiego placu zabaw. Jeśli pogoda na to pozwoli będą baseny i jacuzzi. Dzieci będą też spędzały czas w klimatach hawajskich – pyszne kolorowe napoje, owocowe dania, lody. Również nie zabraknie dań z grilla i szaleństw do późnych godzin wieczornych na olbrzymim, doskonale wyposażonym leśnym placu zabaw.


Mały Europejczyk organizuje również „nockę w przedszkolu” – to wspaniała impreza, gdzie dzieciaczki już od piątku do soboty przebywają na terenie tego elbląskiego przedszkola, a rodzice mają wolny, piątkowy wieczór.


Dzieci bawią się na dworze, na wspaniale urządzonym i olbrzymim placu zabaw. Jeśli doskwierają nam upały, dzieciaki mają zapewniony odpoczynek w basenach oraz ochłodę kurtyn wodnych, które są rozstawione na placu zabaw. Często również są organizowane wyprawy do lasu i na pobliską łąkę – to zajęcia rekreacyjne połączone z nauką przyrody.


Półkolonie wakacyjne w Elblągu - wszystko dla dzieci


Dzieci, które uczęszczają na półkolonie wakacyjne w Niepublicznym Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu, mają zapewnione: 

 

  • pełne wyżywienie w Małym Europejczyku, który posiada własną kuchnię (śniadanie, dwudaniowy obiad, podwieczorek),
  • fachową opiekę nauczycieli wychowania przedszkolnego od godz. 6.30 do 17.30
  • atrakcje, zabawy, gry,
  • wspaniałe atrakcje w salach zabaw,
  • aktywny wypoczynek na olbrzymim (2000 m2), częściowo zadrzewionym placu zabaw z basenami, boiskami, miejscami do gier i zabaw w piasku.

* w piątki „Pidżama Party” - dzieci zostają w przedszkolu na noc, mając zapewnioną opiekę, zagwarantowaną dobrą zabawę i wyżywienie. Rodzice odbierają swoje pociechy w sobotę do godz. 13.00.
*Pidżama Party odbywa się przy odpowiedniej ilości chętnych dzieci.


Wszystkie posiłki są przygotowywane przez naszą kuchnię, na bazie świeżych i zdrowych produktów spożywczych.
Rodzice mają dowolność wyboru okresu, w jakim dzieci spędzą wakacyjny czas - sami określą czy będzie to tydzień czy dwa tygodnie. Warto jedynie pamiętać, że Mały Europejczyk zamknięty jest w ostatnie dwa tygodnie sierpnia.


Dzieci na półkoloniach wakacyjnych w Niepublicznym Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu mogą przebywać codziennie już od godz. 6.30 do 17.30. To zaś oznacza, że rodzice mogą spokojnie pracować i zapewnić profesjonalną opiekę swoim dzieciom jeszcze przed urlopem lub już po nim. 


Półkolonie wakacyjne w Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu to również doskonała okazja dla rodziców i dzieci do poznania i „wypróbowania” przedszkola i klas zerowych. Tu, na półkoloniach wakacyjnych, przekonacie się, ile może dać dzieciom i rodzicom Przedszkole Mały Europejczyk w Elblągu!

 

Zapisy na półkolonie w wakacje w Niepublicznym Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu pod numerem telefonu: 515 406 883 (ilość miejsc ograniczona).


Odwiedź nas na facebooku


Zadzwoń do nas: 515 406 883


Adres:
Niepubliczny Żłobek i Przedszkole Mały Europejczyk w Elblągu
Ul. Dąbrowskiego 33, 82-300 Elbląg

 

Adres e-mail: przedszkole@malyeuropejczyk.elblag.pl

 

 

Zobacz materiał filmowy

 


 


..........................Materiał promocyjny ..........................

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Galeria / Jedyne takie półkolonie wakacyjne dla dzieci w Elblągu! ( zdjęć 36 )
Dodano: 2022-06-24 | Fot. Niepubliczne Przedszkole Mały Europejczyk

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.23329591751099