Wtorek, 16.07.2024, Imieniny: Maria, Stefan, Eustachy
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLECANE

Otwarcie sezonu w Rodzinnym Parku Rozrywki Nowa Holandia

17.04.2018, 14:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Otwarcie sezonu w Rodzinnym Parku Rozrywki Nowa Holandia

Do otwarcia Rodzinnego Parku Rozrywki- Nowa Holandia, zostało już niewiele czasu. Wydarzenie będzie miało miejsce 28 kwietnia, o godzinie 10:00. 
 
Kompleks to 64 ha, przeróżnych atrakcji dla dzieci, jak i dla dorosłych. W skład parku wchodzi między innym restauracja, gdzie podajemy ciepłe dania w przystępnych cenach, unikalna sieć wodnych kanałów łącznej długości około 11 km oraz największa na świecie pneumatyczna zjeżdżalnia ​„Lew Gigant”​, której wysokość to 28,5 metra. To tylko niektóre z rozrywek, jakie czekają na Państwa.  
 
W Nowej Holandii, staramy się łączyć dobrą zabawę z edukacją. Jednym z takich połączeń jest między innymi ​Wyspa Potworów czy ​Ścieżka Edukacyjna​. 
 
Wielbiciele zwierząt, również znajdą swój kąt w ​Ptaszarni, Mini zoo, czy na Wyspie Nielotów. 
 
 
Otwarcie sezonu w Rodzinnym Parku Rozrywki- Nowa Holandia, odbędzie się ​28 kwietnia o​ ​ godzinie 10:00.​ Serdecznie zapraszamy! www.nowaholandia.pl

Konkurs:
Jeśli chcesz wygrać jedno z czterech zaproszeń (zaproszenie dla 4 osób) do Rodzinnego Parku Rozrywki Nowa Holandia,  wyślij nam swoje zgłoszenie na adres konkurs@info.elblag.pl podając swoje imię, nazwisko, nr telefonu, a w tytule wpisując „Nowa Holandia". Zgłoszenia przyjmujemy do 26 kwietnia, do godziny 12:00. Zwycięzca o wygranej zostanie powiadomiony drogą mailową 26 kwietnia, po godz. 12.00. O zwycięstwie w konkursie decyduje kolejność zgłoszeń.
 ................................................Artykuł sponsorowany................................................


.......................... Materiał promocyjny ..........................

Oceń tekst:

Ocen: 3

%66.7 %33.3


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.34014391899109