Poniedziałek, 6.02.2023, Imieniny: Dorota, Bohdan, Ksenia
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLECANE

Kolejny sukces grupy Layman. "Domy na kółkach" oblegane przez mieszkańców, gości z Polski oraz z zagranicy!

22.05.2017, 07:00:29 Rozmiar tekstu: A A A
Kolejny sukces grupy Layman. "Domy na kółkach" oblegane przez mieszkańców, gości z Polski oraz z zagranicy!

Po zeszłorocznym sukcesie firma Layman i Layman DUO ponownie zdecydowały się zaprosić elblążan do... "Domu na kółkach". Tym razem aż dwa TIR-y prezentowały komponenty meblowe!

 


TIR firmy Hettich prezentował najnowocześniejsze rozwiązania z dziedziny akcesoriów meblowych. TIR firmy Swiss KRONO pokazał najnowszą kolekcję płyt ONE WORLD oraz blatów kuchennych z powłoką antybakteryjną! Najnowsze fronty akrylowe oraz szklane pokazała firma Aquafront!

- Jest to odpowiedź za liczne zainteresowanie mieszkańców naszego miasta. Cieszymy się, że i tym razem zarówno przedsiębiorcy z branży meblarskiej, jak i osoby indywidualne licznie do nas przybyły. W tym roku udało się pobić rekord uczestników tego wydarzenia! W sumie przybyło do Nas prawie 400 osób, przybyli goście z Francji, Anglii, Białorusi i Rosji. Co ciekawe bardzo wiele firm meblowych odwiedziło Nas z całej Polski między innymi z Gdańska, Olsztyna, Warszawy czy Torunia – wymienia Rafał Zemke

"Domy na kółkach" odwiedzą jedynie osiemnaście miast. - Współpracujemy z firmą Hettich od dziesięciu lat. Owocem tej współpracy jest ta atrakcja, dzięki której elblążanie na własne oczy mogli zobaczyć, a przy okazji wypróbować, nowe technologie. Z producentem płyty meblowych i blatów kuchennych firmą Swiss KRONO mój ojciec pracuje już ponad 25 lat - stwierdził Rafał Zemke.

Każdy, kto zdecydował się przybyć na nietuzinkową prezentację mógł zapoznać się z najwyższej jakości technologią, najlepszymi okuciami oraz światowej klasy dekorami blatów czy frontów akrylowych. - Absolutną nowością jest szafa, którą można otworzyć delikatnie dotykając front, nie widać, torów, rączek i żadnych akcesoriów, szafa może być praktycznie niewidoczna - zaznaczył Rafał Zemke.

Specjalnie zamówiona na tę okazję pogoda była kropką nad "i" całego spotkania. Wśród oglądających znaleźli się uczniowie Zespołu Szkół Inżynierii Środowiska i Usług im. Mikołaja Kopernika w Elblągu. - Ponownie odpowiedzieliśmy na zaproszenie grupy Layman i jesteśmy pod ogromnym wrażeniem technologii, jaka została tu zaprezentowana - zaznaczyła Dorota Bojar, dyrektorka ZSIŚiU. - W wydarzeniu wzięło udział 60 uczniów z klas o kierunku stolarz oraz technik technologii drewna.

Muszę przyznać, że warto było tu przyjść. Dowiedziałem się wielu ciekawych rzeczy - mówił Sławomir Wiśniewski z 2 klasy o profilu stolarz.

Nigdy nie widziałam takich rozwiązań, jakie tu zostały zaprezentowane. Sądzę, że nie tylko my mogliśmy się tu czegoś nauczyć, ale i ci, którzy planują przeprowadzić remont znaleźli tu coś dla siebie. Wybór jest ogromny, a technologia bardzo zaawansowana - dodała Laura Wojtowicz z 1 klasy o profilu technik technologii drewna.

Podczas trwania eventu odbywały się konkursy z nagrodami. - Wygrałem jeden z nich, nagrodą był przenośny głośnik JBL - z dumą stwierdził Sławomir Wiśniewski. - Zabawa była przednia. Bałem się czy ktoś nie pokona mojego czasu, ale udało się. Szkoda, że w Elblągu nie ma więcej takich wydarzeń.

Dla firm meblowych był organizowany oddzielny konkurs. Zagłębiarkę Festool o wartości 4000 zł wygrał Tomasz Bojaruniec z firmy MBC. O tym kto wygrał bon o wartości 6000zł na wakacje marzeń dowiemy się po zakończeniu ostatniego eventu. Dodatkową atrakcją był grill. - Każdy mógł zjeść szaszłyka, karkówkę, napić się soku, kawy, herbaty czy piwa.

Kto nie zdążył przybyć na to spotkanie może zajrzeć do naszej fotorelacji oraz materiału filmowego.

Wszystkie nowości ze świata akcesoriów meblowych oraz płyt, frontów i blatów kuchennych można zobaczyć odwiedzając firmy Layman w Elblągu przy ulicy Malborskiej 91b.

- Serdecznie wszystkich Państwa zapraszam do odwiedzenia naszych ekspozycji i dziękuję wszystkim, którzy Nas odwiedzili – mówi właściciel Layman DUO Rafał Zemke


 ZOBACZ FILM TUTAJ >>>  www.youtube.com/watch?v=bhK3W7o8jAg

 

Oceń tekst:

Ocen: 19

%84.2 %15.8


Galeria / Layman ( zdjęć 84 )
Dodano: 2017-05-22 | Fot. Ryszard Biel
0

Komentarze do artykułu (3)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ pablo99
  Poniedziałek, 22.05

  Fajnie tylko kto o tym wiedział, gdzie były wczesniej informacje?

 2. 2
  +5
  ~ mieszkaniec
  Poniedziałek, 22.05

  No jak gdzie? Tydzień przed info zapraszało, było pełno reklam i artykułów!

 3. 3
  +5
  ~ korba
  Poniedziałek, 22.05

  gratulacje za organizacje,swietna impreza

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2022840976715