Wtorek, 26.09.2023, Imieniny: Justyna, Łucja, Cyprian
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLECANE

Zrealizuj noworoczne fit postanowienia z JUMP Fitness Maciej Skrobotun

14.01.2016, 09:55:58 Rozmiar tekstu: A A A
Zrealizuj noworoczne fit postanowienia z JUMP Fitness Maciej Skrobotun

Jak co roku, w styczniu, każdy z nas postanawia, że zmieni się na lepsze. Dotyczy to każdej sfery naszego życia. Większość postanowień to plany rzucenia nałogów oraz zmiany dotychczasowego trybu życia na bardziej aktywny. Postanowienia to dopiero pierwszy krok, większym problemem jest ich skuteczna realizacja.

Przedstawiamy miejsce w Elblągu, w którym możemy przez cały rok realizować nasze postanowienia dotyczące poprawy naszej sprawności fizycznej, wyglądu, lepszego samopoczucia, zwiększenia pewności siebie. JUMP Fitness to miejsce, gdzie nie zostajemy sami. Każde zajęcia to motywacja doświadczonego trenera i pozytywnie nastawionej grupy. W każdej chwili możemy dołączyć do tej wielkiej rodziny fitness i już dziś zmienić swoje życie na lepsze.

JUMP Fitness to klub zajęć grupowych znajdujący się w sercu elbląskiej starówki ul. Bulwar Zygmunta Augusta 12. Budynek ten (jeden z najstarszych w mieście) wiele osób kojarzy z organizowanych tam imprez i wesel. Na ćwiczących czekają cztery przestronne sale i najnowsze trendy fitness.

Jakie fit atrakcje spotkamy w JUMP Fitness?

Treningi na minitrampolinach – niezwykle żywiołowe zajęcia choreograficzne, nie obciążające stawów, bardzo skuteczne (spalanie kalorii do nawet 1000 w ciagu godziny).
Są to zajęcia cardio przeznaczone dla osób stawiających swoje pierwsze kroki w fitnesie, nie wymagają wcześniejszego przygotowania. Dzięki nim spalimy zbędne kilogramy i przygotujemy ciało do bardziej wymagających wyzwań.

Zobacz filmTreningi na rowerach stacjonarnych – specjalne rowery pozwalają na trening przypominający przejazd przez górskie trasy. Jest bardzo bezpieczny ponieważ w sali, nie grożą nam żadne wypadki komunikacyjne. Nie musimy się martwić o pogodę więc takie zajęcia są wspaniałą alternatywą w miesiącach zimowych.
W przypadku rowerów, spalamy również około 1000 kalorii w godzinę. Prowadzący zajęcia, Wojtek Janik, poprzez ciągłą zmianę pozycji ciała i rąk, daje nam 45 minut wspaniałej zabawy. Z pewnością nie ma tu miejsca na nudę i wypalenie. Każdy trening to przezwyciężanie swoich słabości.

Zobacz film


Fat Killer – trening inspirowany treningami Ewy Chodakowskiej oraz Mel B. Bardzo mocno kształtuje sylwetkę, szczególnie brzuch, uda, pośladki, ramiona. Poprawia kondyncję oraz wzmacia siłę mięśni. Prowadząca to Tamara Grucelska.

Zobacz filmAEROBIK 40+ - są to bardzo proste ćwiczenia przy wolniejszej muzyce ale obiecujemy dobrą zabawę i mnóstwo spalonych kalorii. Muzyka lata 80-te. Dobry sprawdzony aerobik prowadzony przez Izabelę Jaworską.

Zobacz film


Zumba – Taneczny trenining fitness. Gorące rytmy Brazylii i ognista choregrafia Karola Hoffmana. Tańczysz i chudniesz budując kondycję. Zumba to dobra zabawa, a skutek uboczny to tysiące spalonych kalorii.

Zobacz film


FIGHTNESS – to forma zajęć grupowych, prowadzona przy dynamicznej muzyce. Nie musisz znać kroków, wszystkiego powoli się nauczysz. Trening ma dawać Ci radość, że robisz coś dla siebie, a potem wspaniale się czujesz. Choreografia zawiera elementy sztuk walki z cieniem więc możemy wyboksować i wykopać cały stres. Prowadzący Maciej Skrobotun.

Zobacz film


Aktywne urodzinki - Jeśli Twoje dziecko nudzi się już tymi samymi urodzinami co roku, to mamy dla Ciebie kolejny pomysł. Coś co dzieci lubią najbardziej, czyli trampoliny! Zabawa trwa dwie godziny, nie ma limitu dzieci ani dorosłych. Dzieci bawią się i ćwiczą na trampolinach pod okiem animatora.

Zobacz film


Noworoczne postanowienia to tylko pretekst aby zacząć fascynującą podróż w świecie fitnessu i zdrowego stylu życia. Najwązniejsze to wybrać taką formę aktywności, która sprawia nam radość. Taki trening  mija bardzo szybko, jest jak zabawa, a spalone kalorie i super figura to "skutek uboczny".

Wszelkie informacje na temat JUMP Fitness Maciej Skrobotun są dostępne na stronie
www.jumpfitness.pl oraz na profilu facebook https://www.facebook.com/JUMP-Fitness-Maciej-Skrobotun-337812953090599/

W JUMP Fitness możemy również wynająć dużą salę (170 m2) na różnego rodzaju imprezy okolicznościowe: chrzciny, komunie, imieniny, osiemnastki, konferencje, warsztaty, szkolenia itd. Rezerwacje sali pod numerem telefonu 608 816 708.

ul. Bulwar Zygmunta Augusta 12
82-300 Elbląg
kom. 608 816 708----------------------------------- KONKURS -----------------------------------


Dla wszystkich czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym można wygrać jeden z pięciu kalendarzy trójdzielnych. Wyślij nam swoje zgłoszenie na adres konkurs@info.elblag.pl podając swoje imię, nazwisko, nr telefonu, a w tytule wpisując "Jump Fitness". Zgłoszenia przyjmujemy do 18 stycznia, do godziny 12:00. O zwycięstwie w konkursie decyduje kolejność zgłoszeń.............................................. Artykuł sponsorowany ............................................


Oceń tekst:

Ocen: 2

%50.0 %50.0
GALERIA ARTYKUŁU ( zdjęć 16 )


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.35634994506836