Wtorek, 26.05.2020, Imieniny: Filip, Paulina, Marianna
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLECANE

Atelier Hoffmann projektuje mieszkania na nowych elbląskich osiedlach

13.11.2013, 11:37:00 Rozmiar tekstu: A A A
Atelier Hoffmann projektuje mieszkania na nowych elbląskich osiedlach

Broniewskiego, Grunwaldzka, Fromborska, Stare Miasto, a już za kilka miesięcy osiedle w okolicach Daszyńskiego. Tu się teraz buduje nowe mieszkania w Elblągu. Pracownia projektowa Atelier Hoffmann razem z AHA STUDIO, dystrybutorem nowoczesnych dodatków do wnętrz, przygotowała ofertę dla osób starających się o kredyt na mieszkania i szukających ciekawych projektów.

„Projektanci z Atelier Hoffmann od kilku miesięcy wspierają elblążan przygotowujących się do przeprowadzki na nowe elbląskie osiedla. Nasza oferta to projektowanie wnętrz, planowanie całego remontu z nadzorem nad ekipą budowlaną, dobór materiałów wykończeniowych i pilnowanie kosztorysów. Dziś do współpracy zapraszamy osoby przymierzające się do kredytowania zakupu nowego  mieszkania na początku 2014r.” mówi Krzysztof Hoffmann z Atelier Hoffmann.

Rozmowy o współpracy z Atelier Hoffmann i AHA STUDIO mogą Państwo rozpocząć od telefonicznego umówienia się na wstępne spotkanie lub przekazanie szczegółów mailem. Numer telefonu do pracowni (55) 232-41-70, mail ah@elblag.com.pl

Atelier Hoffmann jest jedną z najbardziej doświadczonych pracowni architektury w Elblągu. Przeglądając portfolio prac na stronie www.atelier-hoffmann.pl mogą Państwo ocenić potencjał firmy w zakresie projektowania obiektów komercyjnych, zabudowy jednorodzinnej, wnętrz prywatnych lub firmowych oraz zabudowy mieszkaniowej. Atelier Hoffmann brało udział w konkursie ogłoszonym przez Urząd Miejski w Elblągu na opracowanie koncepcji urbanistycznej i zagospodarowania Wyspy Spichrzów (więcej na stronie www.umelblag.pl)

Atelier Hoffmann – 25 lat doświadczenia i praktyki przy obsłudze inwestycji
ul. Janowska 21/41
82-300 Elbląg
tel.: (55) 232-41-70

Zadzwoń już dziś i umów się na spotkanie z architektem 509 806 120

AHA STUDIO
– to wyszukane, funkcjonalne produkty z zakresu oświetlenia i wyposażenia wnętrz.
Więcej na www.ahastudio.pl lub telefonicznie 500 131 625

 


..........................Materiał promocyjny ..........................

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0
GALERIA ARTYKUŁU ( zdjęć 3 )


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.