Wtorek, 3.10.2023, Imieniny: Teresa, Gerard, Bogumil
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MISTRZOWIE PARKOWANIA

Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 238)

27.03.2023, 13:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 238)
Fot. Nadesłane

Ze skutkami złego parkowania kierowców borykają się nie tylko inni użytkownicy dróg, ale także piesi czy rowerzyści. Mistrzowie Parkowania nie myślą o innych zastawiając chodnik, ścieżkę rowerową lub zajmując dwa miejsca parkingowe. Czas, by to się zmieniło.
 

 

Każdy z nas natrafił kiedyś w swoim życiu na Mistrza Parkowania. Osobę, która posiadając prawo jazdy popisała się „wyobraźnią”. W teorii zna ona bowiem zasady ruchu drogowego i rozróżnia parking od miejsca nieprzeznaczonego do parkowania, ale w praktyce świadomie tworzy własne przepisy kierując się zasadą „ ja tylko na chwilę”.


 

Zastawiane chodniki czy ścieżki rowerowe to nie jedyne pomysły Mistrzów Parkowania. Dostrzegają to nasi czytelnicy, którzy cały czas przesyłają nam zdjęcia ilustrujące nieprawidłowe zachowania kierowców. Zachęcamy naszych czytelników do przesyłania zdjęć Mistrzów Parkowania. Może publikacje przesłanych zdjęć sprawią, że będzie ich coraz mniej.

 


Zdjęcia można przesyłać na adres zdjecie_dnia@info.elblag.pl  w tytule wpisując „Mistrzowie Parkowania”, a w treści podając miejsce i czas wykonania zdjęcia oraz (jeśli się chce) autora zdjęcia.

 

 

Oceń tekst:

Ocen: 3

%33.3 %66.7


Galeria / Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 238) ( zdjęć 12 )
Dodano: 2023-03-27 | Fot. Nadesłane
0

Komentarze do artykułu (6)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ Kuba Brener
  Poniedziałek, 27.03

  Co jest nie tak na zdjeciu nr 4? Sprawdziłem na google maps, okragly znak widoczny w tle to ograniczenie do 40km/h. Przy załozeniu ze samochod ma około 2 m szerokowsci to tak na oko pozostaje chodnika wiecej niz 1.5m

 2. 2
  --2
  ~ Jurek
  Poniedziałek, 27.03

  2/3 tych zdjęć to szukanie czegoś na siłę.

 3. 3
  --1
  ~ renerB abuK
  Poniedziałek, 27.03

  Otóż zgodnie z kodeksem oprócz tego, że parkujący samochód na chodniku musi pozostawić minimum 1,5 metra wolnej przestrzeni, to obowiązuje go bezwzględny nakaz, o którym niestety kierowcy nie wiedzą, albo zwyczajnie go ignorują, o obowiązku parkowania MINIMUM 10 METRÓW od ściany budynku z oknami.

 4. 4
  0
  ~ Mirosław,
  Poniedziałek, 27.03

  Wszystkie zle zaparkowane samochody to same baraki w BMW ,Mercedes i nowobogaccy.

 5. 5
  0
  ~ zez
  Poniedziałek, 27.03

  A gdzie jest policja ?

 6. 6
  0
  ~ HK
  Wtorek, 28.03

  at renerB abuK Nie prawda. To co mówisz to przepisu o umieszczeniu oznaczonych miejsc parkingowych a nie o parkowaniu. Nie przepisu ktory mowi o odleglosci zaparkowanego na ulicy lub chodniku od okien. Jezeli istnialby taki przepis to prawie nigdzie nie moznaby było zaparkowac.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1966109275818